Čističe na okna u auta

Perfektně čistá okna jsou základním krokem nejen k dokonale se blýskající káře, ale také k větší bezpečnosti. Kvalitní čističe na okna u auta v kombinaci s jemnou mikrovláknovou utěrkou dokáží účinně zbavit okna auta všech nečistot a dodat jim perfektní lesk. Navíc budeš mít postaráno o lepší výhled.

Zobrazit filtry
Nejprodávanější
Nejprodávanější Nejnovější Nejlevnější Nejdražší
Prodejna Praha 10
Ruční mytí praha 20
MEGA DETAIL kontakt

Standardní čističe na okna u auta

Standardní čističe na okna jsou bezpečná pro všechny skleněné povrchy, a to i včetně zrcadel. Pro svoji snadnou aplikaci a efektivní účinnost si je oblíbí i začínající detaileři. Čističe na okna se postarají o dokonalé vyčištění skel a brilantní lesk beze šmouh a zajistí bezpečný výhled.

Keramické čističe na okna

Keramické čističe na okna patří mezi nejpokročilejší čističe oken u auta. Nadchnou tě svojí extrémní účinností i obsahem keramické přísady, díky které jsou tyto čističe jako stvořené pro vytvoření keramické ochrany nebo udržení ochrany stávající. Mimořádně vysoká čistící síla si poradí i s největší špínou a stopami po vodě. Nesená keramická ochrana perfektně odvádí vodu a poskytuje dokonalou ochrannou vrstvu, a to až po dobu 2-3 měsíců.

Čističe skla a plexi na lodě

Čističe skla a plexi na lodě jsou speciálně určené pro všechny povrchy mořského skla a plexi. Díky pokročilé receptuře snadno a efektivně čistí všechny skleněné povrchy a plexiskla. Kromě toho se dají použít také na kožené nebo vinylové povrchy.

Jemná utěrka jako nezbytný pomocník při čištění oken

Pro efektivní vyčištění skel u auta kromě účinného a spolehlivého čističe na okna a skla u auta budeš potřebovat také jemnou utěrku z mikrovlákna, která se postará o účinné vyčištění těchto povrchů beze šmouh. Utěrka na okna zajišťuje maximální efektivitu při čištění skleněných povrchů.

Tyto stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním těchto stránek s tím souhlasíte. Další informaceSouhlasímNastavení