Detailery pro finální čištění po mytí auta nebo každodenní údržbu

Užij si příjemný pohled na svoji dokonale čistou a nablýskanou káru. Pro finální čištění po mytí auta nebo pro každodenní údržbu auta využiješ detailery s voskem, detailery s keramikou, detailery na matné laky nebo detailery bez příměsi. Nezbytným pomocníkem pro práci s detailery pro finální čištění po mytí auta ti budou utěrky pro rozleštění detailerů.

Zobrazit filtry
Nejprodávanější
Nejprodávanější Nejnovější Nejlevnější Nejdražší
Prodejna Praha 10
Ruční mytí praha 20
MEGA DETAIL kontakt

Finální detailery s obsahem vosku

Finální detailery na exteriér s obsahem vosku je víceúčelovým detailerem, který zvýrazňuje lesk a zároveň také dokáže odstranit drobná znečištění, otisky prstů, stopy po vodě a jiné podobné nečistoty. Finální detailer s obsahem brazilského nebo karnaubského vosku pomáhá udržovat skvělý vzhled vaší káry v době mezi voskováním.

Keramické finální detailery pro výživu keramické ochrany

Keramické finální detailery pro výživu keramické ochrany zajistí dokonalý lesk a zároveň také zlepšují hydrofobní a samočistící vlastnosti všech keramických povlaků. Keramický detailer pro finální čištění po mytí auta tak výrazně prodlužuje životnost těchto povlaků.

Varianta detailerů pro matné laky nebo bez příměsí

Detailery na matné laky a folie vynikají samočistící schopností a trvanlivou ochranou pro keramické povlaky. Zároveň také zvyšují intenzitu barev, a to bez dodání lesku. V případě pravidelné údržby tímto detailerem lze dosáhnout výrazného prodloužení hydrofobního účinku.

Utěrky pro pohodlné rozleštění detailerů

Při práci s detailery pro finální čištění po mytí auta nebo každodenní údržbu se neobejdeš bez praktických detailingových utěrek. Tyto utěrky vhodné pro rozlešťování finálních detailerů na laku auta vynikají svojí mimořádnou měkkostí a šetrností k povrchům.

Tyto stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním těchto stránek s tím souhlasíte. Další informaceSouhlasímNastavení