Detailingové kbelíky na mytí auta a příslušenství

Dokonalé mytí a pravidelná péče jsou těmi správnými kroky na cestě k perfektnímu vzhledu auta. Vybav se profesionálními pomocníky a vychytávkami na mytí auta v podobě kvalitní autokosmetiky a detailngových kbelíků a pusť se do kompletní údržby od světel až po disky kol. Detailingové kbelíky na mytí auta a příslušenství pro pohodlné a šetrné mytí by neměly chybět ve výbavě žádného detailera.

MEGA výběr
Produkty které pro tebe vybíráme, to nejlepší z kategorie.
Zobrazit filtry
Nejprodávanější
Nejprodávanější Nejnovější Nejlevnější Nejdražší
Prodejna Praha 10
Ruční mytí praha 20
MEGA DETAIL kontakt

Designové detailingové kbelíky na mytí auta

Užij si mytí svojí káry s prémiovými produkty a udržuj ji v dokonalé čistotě. Designové detailingové kbelíky na mytí auta promění ruční mytí vašeho auta v příjemný rituál. Tento detailingový doplněk oceníš především pro několik praktických vychytávek.

Praktické víko pro případ převážení detailingového kbelíku

Pro případ, že by ses rozhodl plný detailingový kyblík s vodou smíchanou s autošamponem převážet ve svém autě, můžeš být bez obav. Vylití obsahu totiž nehrozí. Praktické víko na kbelík zajistí těsné uzavření a zabrání vylití obsahu. Jednoduše si tak převezeš naplněný kbelík na myčku a máš o starost méně.

Ochranná vložka pro oddělení špíny v kbelíku

Nenávidíš při mytí své káry neustále špinavou houbu na mytí a rukavice? Tomu se dá velice jednoduše zabránit. Ochranná vložka pro detailingový kbelík pomůže oddělit špínu, kterou separuje na dně. Zabrání cirkulaci špinavé vody v kbelíku a voda, kterou používáte k mytí tak vydrží déle čistá.

Praktický podvozek na detailingový kbelík

Praktický podvozek na detailingový kbelík zajistí jednoduché a pohodlné přesouvání kbelíku bez toho, aniž by hrozilo vylití jeho obsahu. Masivní vozík na kbelík zvyšuje komfort během očisty auta bez nutnosti ručního přenášení těžkého kbelíku.

Tyto stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním těchto stránek s tím souhlasíte. Další informaceSouhlasímNastavení