Detailingové utěrky na čištění oken a skel na autě

Bezchybný vzhled auta se neobejde bez čistých oken a skel. Perfektně čistá okna a skla ovšem nejsou klíčová jen pro dokonalý vzhled vašeho auta, ale hrají také důležitou roli pro bezpečnou a bezproblémovou jízdu. Dokonale čistá a blýskající se okna a skla auta nebudou problém s kvalitní a šetrnou autokosmetikou na mytí oken a skel auta v kombinaci s detailingovými utěrkami na čištění oken a skel.

Zobrazit filtry
Nejprodávanější
Nejprodávanější Nejnovější Nejlevnější Nejdražší
Prodejna Praha 10
Ruční mytí praha 20

Efektivní čištění oken a skel na autě

Kombinací účinné autokosmetiky na mytí oken a skel a šetrné detailingové utěrky špičkové kvality docílíš efektivního efektivní vyčištění oken a skel na autě. Všechna okna a zrcátka budou z vnějších i vnitřních stran zářit čistotou a leskem.

Perfektní výhled beze šmouh

Bezpečnost je při jízdě autem na prvním místě. A i čistá okna mají na bezpečnost výrazný vliv. V tomto ohledu se můžeš spolehnout na kvalitní extra savé detailingové utěrky na čištění oken a skel k čištění vnějších i vnitřních skleněných povrchů, které zajistí perfektní výhled bez jakýchkoliv šmouh.

Mikrovláknová wafflová utěrka na čištění oken a skel

Pro efektivní čištění oken a skel na autě se skvěle hodí detailingová utěrka z mikrovlákna wafflového designu. Mikrovláknové detailingové utěrky patří mezi jedny z nejlepších na čištění oken a skel v autě. Jsou mimořádně měkké a savé. Speciální tkanina zajišťuje, aby se nečistoty zachovaly uvnitř mikrovláknové utěrky a nezanechávaly na povrchu žádné šmouhy ani pruhy.

Sada více utěrek na čištění oken a skel na autě

Vybav se více utěrkami do zásoby, aby špinavá okna a skla v autě neměla sebemenší šanci. Sada autokosmetiky na okna vysoké kvality je nezbytnou výbavou každého detailera, kterému záleží na vzhledu jeho auta.

Tyto stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním těchto stránek s tím souhlasíte. Další informaceSouhlasímNastavení