Finální detailery na interiér auta

Dokonale čistý a nablýskaný interiér je základem k tomu, aby ses ve svém autě mohl během jízdy cítit maximálně dobře. Zasloužil by si interiér tvojí káry pořádnou očistu a svěží vzhled? Vsaď na finální detailery na interiér auta, které v jednom kroku čistí, vyživují a chrání nejrůznější povrchy v interiéru auta. Tento profesionální přípravek tě ovšem nadchne ještě dlouhou řadou skvělých vlastností. Neměl by proto chybět ve výbavě žádného detailera.

Zobrazit filtry
Nejprodávanější
Nejprodávanější Nejnovější Nejlevnější Nejdražší
Prodejna Praha 10
Ruční mytí praha 20

Čištění a ochrana v jednom

Finální detailery na interiér auta nabízí jak čištění od lehkých nečistot, jako je mastnota, prach, otisky prstů a další podobné, tak i ochranu ošetřených povrchů. Díky tomu se z něj stává multifunkční a nepostradatelný přípravek určený pro interiér auta. Kromě dlouhé řady účinků tě oslní také lehkostí aplikace.

Ochrana interiéru před škodlivým působením UV záření

Finální detailer na interiér auta slouží jako ochrana interiéru před nepříznivými vlivy UV záření, které způsobují opotřebení materiálů a jejich vyblednutí. Kromě toho také chrání povrchy před dalšímu ulpíváním prachu.

Maximální šetrnost ke všem povrchům

Všem materiálům v interiéru auta je nutné věnovat potřebnou péči, která je velmi důležitá pro jejich dokonalý vzhled. Finální detailery pro interiér auta jsou maximálně šetrné ke všem povrchům, jako jsou plastové, vinylové, kovové, gumové nebo kožené části. Bez obav je můžeš použít také na LCD a dotykové obrazovky.

Antistatické vlastnosti pro dokonalou čistotu na delší dobu

Finální detailery na interiér auta propůjčí povrchům také skvělé antistatické vlastnosti, které jim zajistí dokonalou čistotu po delší dobu. Ošetřené částí budou mít zároveň i intenzivnější barvu a originální povrch.

Tyto stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním těchto stránek s tím souhlasíte. Další informaceSouhlasímNastavení