Keramické autošampony s obsahem SiO2

Dokonale čisté auto zvenku i zevnitř je základním krokem k jeho bezchybnému vzhledu. Vsaď na kvalitní autokosmetiku, která si poradí i s tou nejhorší špínou. Pokud hledáš tak trochu lepší autošampon pro efektivní umytí a ochranu svojí káry, pak musíš vyzkoušet revoluční keramické autošampony s obsahem SiO2. Pravidelným mytím udržují stávající voskovou ochranu, chrání lak před povětrnostními vlivy a propůjčují mu jedinečný lesk.

Zobrazit filtry
Nejprodávanější
Nejprodávanější Nejnovější Nejlevnější Nejdražší
Prodejna Praha 10
Ruční mytí praha 20

Efektivní mytí a úspora vody

Levné mytí auta už nemusí být sci-fi. Keramické autošampony díky své vysoké koncentraci nejen zajišťují efektivní umytí, ale zároveň také pomáhají výrazně šetřit spotřebu vody během mytí. Exteriér svojí káry tak zbavíš všech nečistot, a to s minimálním množstvím použité vody i mycího přípravku.

pH neutrální šampony pro zachování keramické ochrany

Zapomeň na nekvalitní a agresivní autošampony. Správnou cestou jsou pH neutrální Keramické šampony na auto s obsahem SiO2, které se postarají o zachování stávající keramické ochrany laku auta. Díky obsahu oxidu křemičitého zároveň autošampony obnovují odvod vody a samočistící schopnost již nanesené ochrany.

Lehkost aplikace, kterou ocení i detaileři začátečníci

Autošampony s obsahem SiO2 tě potěší nejen svojí mycí silou a dalšími účinky, ale také lehkostí aplikace, díky které jsou vhodné i pro začínající detailery. Vyzbroj se detailingovými kbelíky, mycími rukavicemi a dalším příslušenstvím na mytí auta a pusť se do práce.

Extra silný mycí účinek

V nabídce nechybí ani keramický autošampon, který se pyšní extra silným mycím účinkem. Poradí si i s velmi silným znečištěním, jako je například asfalt, zaschlý mrtvý hmyz, ptačí trus a podobně. Ani ta nejodolnější špína tak nebude mít absolutně žádnou šanci.

Tyto stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním těchto stránek s tím souhlasíte. Další informaceSouhlasímNastavení