Keramické finální detailery pro výživu keramické ochrany

Keramická ochrana auta vyžaduje pravidelné mytí a odstraňování nečistot, ale také pravidelnou aplikaci důležité výživy. Dopřej své káře kvalitní výživu keramické ochrany pomocí profesionálních přípravků a zajisti tak maximální možnou účinnost ochranného štítu bez narušení a poškození.

Zobrazit filtry
Nejprodávanější
Nejprodávanější Nejnovější Nejlevnější Nejdražší
Prodejna Praha 10
Ruční mytí praha 20

Zvýšení zrcadlového lesku a hladkosti laku

Dokonale umytému autu nesmí chybět ani bezchybně lesklý a hladký povrch. Keramické finální detailery pro výživu keramické ochrany se postarají o efektivní zvýšení zrcadlového lesku laku tvojí káry. Dokonalého lesku dosáhneš kombinací finálního detaileru a jemné mikrovláknové utěrky. To, že bude auto zářit do všech stran, ji dodá na atraktivitě.

Zlepšení samočistících a vodu odpuzujících vlastností

Keramické finální detailery kromě precizního lesku a dokonale hladkého povrchu zajistí také výrazné zlepšení samočistících schopnosti. Kromě toho bude také mnohem lépe odpuzována voda. Hybridní keramické detailery si poradí i s odstraněním drobných nečistot, jako je pyl, ptačí trus nebo zaschlé kapky vody po dešti či umytí.

Ochrana laku po dobu několika měsíců

Keramický finální detailer pro výživu keramické ochrany poskytne laku tvojí káry důležitou ochranu, a to až na dobu několika měsíců. Výrazně také prodlužuje životnost keramické ochrany.

Pohodlné používání, které zvládne i detailer začátečník

Keramické finální detailery nesmí chybět ve výbavě žádného profesionálního detailera. Díky pohodlnému používání si ale s jeho aplikací hravě poradí i detailer začátečník. Stačí jen aplikovat na povrch karoserie nebo na utěrku a pomocí jemných krouživých pohybů leštit do vysokého lesku. Následně už jen zbývá povrch dosušit pomocí sušícího ručníku.

Tyto stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním těchto stránek s tím souhlasíte. Další informaceSouhlasímNastavení