Leštičky na auta a detailing

Dodej laku svého auta perfektní lesk díky kvalitní profesionální výbavě. Leštičky na auta a detailing jsou skvělou volbou pro hobby i profi detailery. Leštička na auto odstraní z laku škrábance a zajistí mu maximální lesk. V sortimentu pro detailery najdeš různé typy leštiček, jako jakou orbitální leštičky, rotační leštičky, pneumatické leštičky, mini a aku leštičky a další příslušenství, které ti pomůže vykouzlit oslnivý zrcadlový povrch auta.

Zobrazit filtry
Nejprodávanější
Nejprodávanější Nejnovější Nejlevnější Nejdražší
Prodejna Praha 10
Ruční mytí praha 20
MEGA DETAIL kontakt

Orbitální a rotační leštičky na auta

Existují dva typy leštiček na auto rotační a orbitální. Orbitální leštičky neboli excentrické leštičky klasického rotačního pohybu přidávají ještě pohyb do stran. Oceníš ji při leštění tvrdých, středních i měkkých laků. Hodí se i pro detailery začátečníky. Navíc je velmi šetrná k laku a nezanechává hologramy, takže povrch vyleštíš opravdu na maximum. Nevýhodou může být vyšší hlučnost ve srovnání s rotační leštičkou. Oproti tomu rotační leštička rotuje kolem své osy jedním směrem, je méně hlučná a nabízí lepší přesnost v okolí okrajů a hran.

Mini leštičky pro vyleštění do sebemenšího detailu

Kdy sáhnout po mini verzi leštiček? Mini leštičky se postarají o vyleštění do sebemenšího detailu. Pro své malé rozměry jsou jako stvořené pro precizní práci na místech, jako jsou lemy blatníků, hrany nárazníků nebo kliky u dveří. Nepostradatelnou funkci také plní při leštění kol.

Kompletní sady leštiček pro bezchybnou práci

Kompletní sady leštiček obsahují kromě leštičky také třeba leštící pasty, náhradní kotouče, utěrky nebo zástěru a tašku na přenášení. Díky tomu tak můžeš mít všechny potřebné věci pro leštění auta pěkně pohromadě.

Praktické příslušenství k leštičkám

Během práce s leštičkou oceníš také praktické příslušenství k leštičkám v podobě nejrůznějších vychytávek. Pro snadný přenos se ti bude hodit taška na leštičky, náhradní unašeče k leštičkám nebo uhlíky pro leštičky.

Tyto stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním těchto stránek s tím souhlasíte. Další informaceSouhlasímNastavení