Mycí rukavice na mytí karoserie auta

Postarej se o karoserii svého auta a dopřej jí důkladné umytí. Pro efektivní mytí karoserie auta budeš potřebovat nejen kvalitní a účinnou autokosmetiku, ale také důležité příslušenství pro mytí auta. Ve výbavě žádného detailera by neměly mimo jiné chybět ani rukavice na mytí a čištění, bez kterých se při údržbě svojí káry rozhodně neobejdeš.

Zobrazit filtry
Nejprodávanější
Nejprodávanější Nejnovější Nejlevnější Nejdražší
Prodejna Praha 10
Ruční mytí praha 20
MEGA DETAIL kontakt

Mycí rukavice pro karoserii auta

Mycí rukavice na karoserii s extra jemnými vlákny je nepostradatelným příslušenstvím k mytí karoserie. Jsou velmi odolné a šetrné k jakémukoliv povrchu. Spolu s kvalitním mycím přípravkem se tak postarají o naprosto precizní umytí karoserie auta.

Rukavice na efektivní umytí kol auta

Rukavice na mytí kol patří ke skvělým vychytávkám pro údržbu auta. Mikrovláknová rukavice s vysokou gramáží a velkou mycí plochou zajistí efektivní umytí kol auta, která budou zářit čistotou. Tato mycí rukavice je šetrná a bezpečná ke kolům s jakoukoliv povrchovou úpravou včetně leštěných kol.

Praktické houby na efektivní a šetrné umytí auta

Praktické houby na mytí auta oceníš při ošetření vnitřních a vnějších plastů, kůže a gumy. Speciální abrazivní houba na mytí auta si poradí s odstraněním i silného znečištění. Kvalitní a měkká mikrovláknová houba zvládne dokonale odstranit všechny nečistoty a silniční špínu z povrchu karoserie tvojí káry. Díky jemným vláknům nehrozí poškrábání laku.

Rukavice pro údržbu interiéru

Extra jemné rukavice na interiér ve vysoké kvalitě s extra hustými a dlouhými vlákny vyniká jedinečnou mycí silou. Hodí se k čištění různých povrchů, stírání detailerů a údržbu dalších částí v interiéru auta. Díky této vychytávce bude údržba interiéru jednoduchá, pohodlná, a především bezpečná.

Tyto stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním těchto stránek s tím souhlasíte. Další informaceSouhlasímNastavení