Autokosmetika na oživení a ochranu nelakovaných plastů auta

Dokonale čistý auto zevnitř i zvenku je základ pro jeho perfektní vzhled Při údržbě exteriéru svojí káry kromě běžného čištění exteriéru nezapomínej také na pořádné vyladění všech nelakovaných plastů auta. V tomto ohledu se ti bude hodit kvalitní profesionální autokosmetika na oživení a ochranu nelakovaných plastů auta, konkrétně keramické ochrany na plasty

Zobrazit filtry
Nejprodávanější
Nejprodávanější Nejnovější Nejlevnější Nejdražší
Prodejna Praha 10
Ruční mytí praha 20

Efektivní keramická ochrana na venkovní plasty

Nelakované plasty auta působením vnějších vlivů postupem času ztrácejí svoji původní barvu a lesk. A právě v takové chvíli je ten správný čas na pořádnou péči. Autokosmetika na oživení a ochranu venkovních plastů auta poskytne těmto částem efektivní keramickou ochranu.

Přípravky k navrácení původní barvy nelakovaným plastům

Autokosmetika na nelakované plasty auta kromě důležité ochrany zároveň také venkovním nelakovaným plastům navrátí jejich původní sytou barvu. Tvoje kára tak v kombinaci s dokonalým umytím exteriéru získá opět dokonalý vzhled.

Odolná autokosmetika na oživení a ochranu plastů auta

Autokosmetika na oživení a ochranu plastů auta je vysoce odolná vůči působením vnějším vlivům. Dokáže odolat dokonce až teplotám do 300 °C. Je tak skvělou volbou i pro ty díly, které jsou vystaveny právě extrémním teplotám (např. kryt motoru).

Autokosmetika pro dlouhodobou ochranu venkovních plastů 

Spolehni se na dlouhodobou ochranu a oživení venkovních plastů svojí káry. Autokosmetika na oživení nelakovaných plastů auta poskytne těmto venkovním částem perfektní ochranu před působením nejrůznějších vlivů, a to až na několik měsíců. Tato autokosmetika je ideální volbou pro černé a tmavé plasty.

Tyto stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním těchto stránek s tím souhlasíte. Další informaceSouhlasímNastavení