Svítilny, lampy a osvětlení pro detailing a leštění laku auta

Čištění a leštění laku auta jsou důležitými kroky na cestě k perfektnímu vzhledu jakékoliv káry. Kromě profesionálních přípravků v podobě leštících past, brusných papírů a padů, leštiček a dalších vychytávek, které ti pomohou odvést skvělou práci, se ti budou hodit i speciální svítilny, lampy a osvětlení pro detailing a leštění laku auta, které ti pomohou odhalit i sebemenší nedokonalosti laku.

Zobrazit filtry
Nejprodávanější
Nejprodávanější Nejnovější Nejlevnější Nejdražší
Prodejna Praha 10
Ruční mytí praha 20

Posviťte si na detailing a leštění laku auta

Posviť si na leštění laku auta kvalitním osvětlením. Speciální svítilny a lampy ti výrazně usnadní leštění a detailing, takže nepřehlédneš žádnou nedokonalost. Vybav se kapesními inspekčními svítilnami, ruční svítilnou, detailingovou čelovkou nebo špičkovou nabíjecí detailingovou lampou pro pokročilé detailery a proměň svoji káru k nepoznání.

Speciální lampy pro hledání defektů laku auta

Speciální detailingová lampa pro hledání defektů laku auta s širokým rozsahem teploty a barvy světla ti pomůže dopřát autu tu nejlepší možnou péči. Lampa s odolnou konstrukcí spolehlivě odhalí defekty a barevné nedokonalosti laku.

Kapesní inspekční svítilny a čelovky pro detailing a leštění

Kapesní inspekční svítilna je ideální volbou nejen na cesty. Je lehká a snadno přenosná. I přes svoji kompaktní velikost je kapesní inspekční světlo velmi výkonné a díky superjasnému ostrému bílému světlu pomůže spolehlivě pomůže najít i sebemenší chybičky na laku vašeho auta.

Profesionální detailingová světla pro leštění laku auta

Profesionální detailingové světlo nadchne nejednoho nadšence do detailingu svojí kvalitou a potěší i cenou. Profi detailingová světla nabízí několik stupňů nastavení barev od studených odstínů až po teplé. Otočný stojan vám pomůže nastavit požadovaný úhel osvětlení.

Tyto stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním těchto stránek s tím souhlasíte. Další informaceSouhlasímNastavení