Příslušenství k detailingovým kbelíkům

Pro efektivní a pohodlné umytí svojí káry budeš potřebovat nejen kvalitní a účinný autošampon a další autokosmetiku, ale také důležité příslušenství pro mytí a detailing auta, jako jsou například utěrky a ručníky, napěňovače, detailingové kbelíky nebo příslušenství k detailingovým kbelíkům. Hodit se ti bude například praktické víko, ochranná vložka, podvozek na kbelík nebo sada samolepek.

Zobrazit filtry
Nejprodávanější
Nejprodávanější Nejnovější Nejlevnější Nejdražší
Prodejna Praha 10
Ruční mytí praha 20

Ochranná vložka k detailingovým kbelíkům

Jednou z praktických vychytávek u detailingových kbelíků je například ochranná separační vložka pro oddělení špíny, která tak zůstane ve spodní části kbelíku a nehrozí tak nežádoucí poškrábání tvojí káry během mytí, a navíc budeš nabírat pouze čistou vodu nebo namíchaný roztok autošamponu.

Víko k detailingovému kbelíku pro převoz na myčku

Pokud často jezdíš na samoobslužnou myčku, bude se ti hodit dokonale těsnící víko k detailingovému kbelíku. Díky dokonalému utěsně tak můžeš kbelík s připraveným mycím roztokem pohodlně převážet v autě bez obav z vylití obsahu.

Podvozek na kbelík pro snadnější manipulaci

Pro snadnější manipulaci s plnými detailingovými kbelíky oceníš i šikovný podvozek na detailingový kbelík z nárazuvzdorného ABS plastu a s odolnými otočnými kolečky. Ten využiješ především pro rychlý a pohodlný přesun. Podvozek hladce klouže po tvrdém povrchu. Díky nastavitelným šroubům budeš mít kbelík vždycky přesně tam, kde potřebuješ. Navíc je podvozek vybaven přihrádkami na produkty.

Sada samolepek pro označení detailingových kbelíků

Pro přehlednější rozlišení detailingových kbelíků využiješ příslušenství k detailingovým kbelíkům v podobě sady samolepek. Jednoduše si tak odlišíš barevně i nápisem detailingový kbelík určený na mytí, oplach nebo mytí kol.

Tyto stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním těchto stránek s tím souhlasíte. Další informaceSouhlasímNastavení