Příslušenství k leštění výfuků a kovů

Pusť se do kompletní údržby exteriéru svojí káry a nezapomeň také na části, jako jsou výfuky a kovy. Jejich zašlý a mdlý vzhled by jen zbytečně kazil jinak dokonalý vzhled auta. Pro dokonalý vzhled výfuků a kovových částí na, jako jsou koncovky výfuku, nášlapy, rámy nebo další části, se ti budou hodit leštěnky na výfuky a kovy v kombinaci s potřebným příslušenstvím k leštění výfuků a kovů.

Zobrazit filtry
Nejprodávanější
Nejprodávanější Nejnovější Nejlevnější Nejdražší
Prodejna Praha 10
Ruční mytí praha 20

Nepostradatelné příslušenství k leštění výfuků a kovů

Příslušenství k leštění výfuků a kovů je nepostradatelnou součástí výbavy profesionálních detailerů i detailerů začátečníků. Spolu s kvalitní autokosmetikou v podobě čističů a leštěnek na výfuky a kovy dosáhneš skvělých výsledků.

Jemné utěrky z mikrovlákna na leštění výfuků

Skvělým pomocníkem při údržbě výfuků a kovových částí auta jsou jemné utěrky z mikrovlákna pro čištění výfuků a kovů. Tyto utěrky nabízí vynikající výkon při práci s různými typy přípravků a rozhodně tak nesmí chybět ve výbavě žádného detailera. Jejich jemný materiál zajišťuje hladký pohyb po jakémkoliv povrchu.

Šetrné mikrovláknové aplikátory na leštění výfuků a kovů

Pro efektivní a pohodlnou aplikaci leštěnek výfuků a kovů můžeš použít i mikrovláknové aplikátory. Aplikátor se postará o efektivní leštění tohoto typu povrchů s minimálním rizikem poškrábání. Díky jemnému aplikátoru bude výfuk a kovové části tvojí káry doslova jako v bavlnce.

Precizně odvedená práce s leštěnkou na výfuky a kovy

Nezbytné příslušenství k leštění výfuků a kovů v podobě jemné utěrky a mikrovláknového aplikátoru spolu s účinnou leštěnkou na výfuky a kovy odvedou naprosto precizní práci, takže se výfuk a kovové části tvojí káry budou blýskat do všech stran.

Tyto stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním těchto stránek s tím souhlasíte. Další informaceSouhlasímNastavení