Příslušenství pro čistění motorového prostoru auta

Nezanedbávej čištění motorového prostoru auta a pusť se do jeho důkladného čištění. Kromě kvalitní profesionální autokosmetiky pro čištění motorového prostoru se vybav také důležitým příslušenstvím, bez kterého se při údržbě těchto míst neobejdeš. Mastná špína v těchto místech je vysoce odolná, a proto to bude chtít pořádnou výzbroj. Dokonalé kombo účinného a šetrného čistícího přípravku a praktického příslušenství pro čištění motorového prostoru auta je nezbytnou výbavou k tomu, aby mohl motorový prostor opět zářit čistotou.

Zobrazit filtry
Nejprodávanější
Nejprodávanější Nejnovější Nejlevnější Nejdražší
Prodejna Praha 10
Ruční mytí praha 20

Utěrky pro čištění motorového prostoru auta

Utěrky na motorový prostor z jemného mikrovlákna jsou vyrobeny ze savého materiálu, který ti výrazně usnadní čištění motorového prostoru auta. Jemná mikrovláknová utěrka díky extra hladkému povrchu zajišťuje bezproblémový pohyb během čištění a minimalizuje riziko poškození povrchu. Vyzkoušej skvělou vychytávku v podobě mikrovláknových utěrek v barevné trojkombinaci a skoncuj s pomícháním jednotlivých aplikovaných přípravků při práci.

Aplikátory na autokosmetiku pro ošetření motoru

Aplikátory vhodné na autokosmetiku pro ošetření motorového prostoru v mikrovláknové nebo pěnové variantě jsou ideální volbou pro aplikování čistícího prostředku na čištění motorového prostoru. Měkký pěnový aplikátor je vhodný k použití na všechny typy povrchů. Mikrovláknový aplikátor zajistí rovnoměrné nanášení čističe a nezanechává na povrchu vlákna. Pěnový aplikátor spolu s mikrovláknovým aplikátorem jsou nezbytnou výbavou každého detailera.

Detailingové štětce na čištění motoru

Detailingové štětce na motorový prostor s hustými štětinami se postará o naprosto precizní práci v jakémkoliv prostoru, a to i s agresivní chemií. Nejodolnější štětec na trhu využiješ kromě čištění motoru třeba i k čištění ALU kol.

Tyto stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním těchto stránek s tím souhlasíte. Další informaceSouhlasímNastavení