Recenze Liquid Elements

Německá začka Liquid Elements nabízí kvalitní produkty určené k péči o auta. V sortimentu najdete například autošampony, čističe disků, oken a skel nebo také leštičky a leštící kotouče. A jak si tato značka vedla mezi uživateli nadšenými do detailingu? Liquid Elements recenze uživatelů přinesly následující výsledky.

Orbitální leštička, ze které budete nadšeni

Uživatelé si od značky Liquid Elements oblíbili orbitální leštičku T4000 V2, u které si chválí především to, že skvěle padne do ruky a nepřehřívá se. Hodí se i delší kabel a možnost vyměnit unašeč a mít tak leštičku menšího průměru. Detaileři si chválí i bezproblémový chod a spolehlivost, o čemž svědčí i minimum reklamací. A zápory? Naprosto žádné. U leštičky T3000 V3 je jediným nedostatkem větší hmotnost, potěší vás ale v porovnání s lehčími leštičkami příznivější cena.

Praktická brašna pro orbitální leštičku jako nepostradatelná součást výbavy

orbitální leštičce se hodí i praktická brašna, která je součástí. Ta je nepostradatelným kouskem výbavy detailerů. Poslouží k bezpečnému uložení leštičky i její ochraně v době, kdy ji nepoužíváš. Hodí se i pro jednoduché a pohodlné přenášení leštičky.

Čistič interiéru v prvotřídní kvalitě

Liquid Elements to je nejen skvělá orbitální leštička, ale také prvotřídní čistič interiéru. Ti, co ho vyzkoušeli, si chválí především jeho účinnost, multifunkční využití i to, že nezanechává šmouhy nebo ulepený povrch. A jako bonus navíc příjemně voní.

Kvalitně zpracované utěrky a aplikátory

Liquid Elements se vytáhli i s kvalitně zpracovanými mikrovláknovými utěrkami, které jsou velmi jemné a příjemně se s nimi pracuje. Detaileři si pochvalují i pěnové aplikátory nabízející dobrý poměr cena/výkon.

Zobrazit filtry
Nejprodávanější
Nejprodávanější Nejnovější Nejlevnější Nejdražší
coach._beast (Filip)
Celková spokojenost

coach._beast (Filip) recenze - Liquid Elements T4000 V2 orbitální leštička

Skvěle padne do ruky Nepřehřívá se Dlouhý kabel Cena Možnost vyměnit unašeč a mít leštičku o menším průměru Neslyšel jsem za celou dobu prodejů ...
ANGRY_GOLF_6R (Pepa)
Celková spokojenost

ANGRY_GOLF_6R recenze - Liquid Elements T3000 V3 orbitální leštička

dlouhý kabel kvalitní zpracování možnost předělání na menší unašeč hezké a kvalitní balení včetně tašky cena
Tyto stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním těchto stránek s tím souhlasíte. Další informaceSouhlasímNastavení