Recenze Smell Of Life

Smell Of Life je českou značkou, pod kterou najdete především bytové a automobilové vůně ruční výroby z prvotřídních vonných esencí, které jsou inspirovány světovými parfémy a pyšní se dlouhodobou výdrží. A jak si tato značka vedla mezi uživateli nadšenými do detailingu? Smell Of Life recenze uživatelů této značky přinesly následující výsledky.

Krásné a příjemné vůně s dlouhodobou výdrží

Není nad to si zpříjemnit cestování autem příjemnou a nevtíravou vůní, která vám provoní kompletně celé auto. Najít takovou vůni do auta ovšem může být oříšek. Vůně do auta Smell of Life obstáli u majitelů aut na jedničku. Řidiči si chválí především krásné, příjemné a neagresivní vůně s dlouhodobou výdrží stejně tak i jednoduché použití a praktičnost. Některým ovšem nepřipadá vůně příliš intenzivní, což ale nemusí být na škodu.

Široká nabídka zajímavých vůní

U vůní Smell of Life oceníte především širokou nabídku, ze které si vybere určitě každý. Nevýhodou pro několik uživatelů byl chybějící kolíček na zavěšení vůně v autě, i když na druhou stranu v rámci udržitelnosti toto rozhodnutí výrobců chápou.

Kvalita a luxusní design

Majitelé aut si u vůní do auta Smell Of Life chválí kromě kvalitního zpracování a kvality vůně samotné také luxusní design, díky kterému produkt nevypadá lacině. Stává se tak v autě zajímavým doplňkem. Pro luxusní flakón je tato vůně do auta zároveň i zajímavým tipem na dárek.

Kompletní provonění celého interiéru a pohlcení pachů

Hodně lidí si také chválí kompletní provonění celého interiéru auta a pohlcování nepříjemných pachů. Někteří ovšem kritizují vyšší pořizovací cenu, příliš krátkou šňůrku na zavěšení nebo to, že dárková sada je balena po jednotlivých krabičkách zvlášť.

 

Zobrazit filtry
Nejprodávanější
Nejprodávanější Nejnovější Nejlevnější Nejdražší
PINCÁK 21 (Petr)
Celková spokojenost

PINCÁK 21 (Petr) recenze - Smell of Life Inspired by One Million

krásně voní dlouho vydrží na výběr mnoha dámských a pánských parfémů
PINCÁK 21 (Petr)
Celková spokojenost

PINCÁK 21 (Petr) recenze - Smell of Life Inspired by Nomade

krásně voní dlouho vydrží na výběr mnoha dámských a pánských parfémů
Tyto stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním těchto stránek s tím souhlasíte. Další informaceSouhlasímNastavení