Recenze Soft99

Japonská značka autokosmetiky Soft99 je značka s dlouholetou tradicí nabízející dlouhou řadu unikátních přípravků od tekutých stěračů, přes vosky až po přípravky určené na interiér, kola nebo plasty.  Momentálně tato značka udává trendy ve světě detailingu. Kromě toho je tato autokosmetika šetrná k přírodě. A jak si tato značka vedla mezi uživateli nadšenými do detailingu? Soft99 recenze uživatelů této autokosmetiky přinesly následující výsledky.

Tekuté stěrače s excelentní účinnosti

Tekuté stěrače Soft99 to u detailerů vyhrály na plné čáře. Ti si chválí především jejich skvělou účinnost, kdy ani při jízdě v dešti není vůbec nutné zapínat stěrače, protože voda z čelního skla je okamžitě proč a sklo je perfektně čisté. Plusem je i to, že po jejich použít čelní sklo nenamrzá, takže se ráno nemusíš zdržovat použitím škrabky.

Dokonale čistá okna a větší efekt tekutých stěračů

Před aplikací tekutých stěračů si mnoho detailerů chválí použití abrazivní leštěnky, která výrazně zvýší jejich následnou účinnost. Zajišťuje výrazně lepší viditelnost, okna nezamrzají tak jako obvykle a na povrchu skla se neudržují žádné nečistoty. A zápory? Jednoduše žádné.

Polétavá rez už nebude mít absolutně žádnou šanci

Dalším unikátním přípravkem od značky Soft99 je odstraňovač polétavé rzi, díky kterému nebude mít tento záškodník absolutně žádnou šanci. Tento přípravek spoustu uživatelů velice příjemně překvapil. Drobným negativem je pouze nepříjemný zápach, který je pro tento typ čističů typický. Na druhou stranu ale funguje excelentně.

Legendární vosky

Značka Soft99 je známá i díky svým legendárním voskům. Díky přepracované receptuře se vosk mnohem snadněji nanáší a lehčeji rozlešťuje. Uživatelé si chválí především fenomenální odvádění vody a naprosto bezkonkurenční výdrž ve srovnání s jinými vosky.

 

Zobrazit filtry
Nejprodávanější
Nejprodávanější Nejnovější Nejlevnější Nejdražší
coach._beast (Filip)
Celková spokojenost

coach._beast (Filip) recenze - Soft99 Glaco Roll On Large 120 ml tekuté stěrače

Těch kladů je tolik, že ani nevím čím začít! Fungují od menší rychlosti Nelepí se tolik hmyz Sklo nenamrzá Největší pozitivum ale vidím při delš ...
ANGRY_GOLF_6R (Pepa)
Celková spokojenost

ANGRY_GOLF_6R recenze - Soft99 Iron Terminator 500 ml odstraňovač polétavé rzi

nezasichá tak rychle jako například iron out od AF tačí opravdu lehce postříkat disk
coach._beast (Filip)
Celková spokojenost

coach._beast (Filip) recenze - Soft99 Glaco Glass Compound Roll On 100 ml leštěnka na okna

lepší viditelnost sklo nezamrzne jako obvykle voda, bahno, nečistoty se neudrží na povrchu skla
Tyto stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním těchto stránek s tím souhlasíte. Další informaceSouhlasímNastavení