Sady pro ochranu laku karoserie auta

Hýčkej si svoje auto a dopřej mu speciální péči navíc, za kterou se ti odmění dokonalým leskem a bezchybným vzhledem. Věnuj pozornost důležité ochraně laku karoserie auta, o kterou se postará kvalitní profesionální autokosmetika. Speciální sady pro ochranu laku pomohou k prodloužení životnosti, většímu lesku tvého automobilu. Zároveň mu také dodají hydrofobní účinek, což také usnadní mytí auta.

Zobrazit filtry
Nejprodávanější
Nejprodávanější Nejnovější Nejlevnější Nejdražší
Prodejna Praha 10
Ruční mytí praha 20

Údržba a ochrana laku v jednom

Dopřej své káře pořádnou údržbu a ochranu laku v jednom. Sada autokosmetiky pro ochranu a údržbu laku se postará o odstranění lehkých nečistot pomocí hybridního keramického detaileru. Následně pomocí speciální technologie, kterou je možné použít i jako samostatnou ochranu laku bez kombinace s dalšími produkty, zajistíš laku auta účinné odpuzování vody a nečistot.

Kompletní sada pro mytí a voskování laku karoserie auta

Kompletní sada pro mytí a voskování v elegantní dřevěné přepravce obsahuje všechno potřebné pro dokonalou ochranu laku tvojí káry. V první řadě se stačí pustit do důkladného umytí pomocí šetrného přípravku. Oceníš silný čistící výkon bez nutnosti oplachování. V následujícím kroku pomocí zvýrazňujícího detaileru odstraníš lehké znečištění a stopy po zaschlých kapkách. Díky detaileru tak docílíš perfektní ochrany a hlubokého lesku.

Autokosmetika pro ruční leštění laku auta

Sada autokosmetiky pro ruční leštění laku auta je ideální volbou pro odstranění nedostatků laku. Set autokosmetiky pro ochranu laku karoserie auta obsahuje neabrazivní akrylový polymer pro minimalizování výskytu jemného poškození a šmouh, leštěnku pro extra lesk, měkký síťovaný pad nebo mikrovláknovou utěrku.

Kompletní keramická ochrana laku karoserie

Kompletní keramická ochrana laku v podobě nejmodernějšího keramického povlaku tě nadchne snadnou aplikací a účinností. Poskytne povrchům bezkonkurenční a dlouhotrvající ochranu. Kromě toho také perfektně odvádí vodu a nečistoty.

Tyto stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním těchto stránek s tím souhlasíte. Další informaceSouhlasímNastavení