Samotné detailingové kbelíky

Mezi vybavením žádného detailera by nemělo chybět šikovné příslušenství pro mytí a detailing auta, jako je například utěrky a ručníky, rukavice na mytí a čištění, detailingové tašky, ředící lahve nebo také kbelíky a příslušenství. V této sekci najdeš jak samotné detailingové kbelíky v několika barevných variantách i objemech, tak i kompletní sady kbelíků, vozíky na kbelíky nebo příslušenství ke kbelíkům.

Zobrazit filtry
Nejprodávanější
Nejprodávanější Nejnovější Nejlevnější Nejdražší
Prodejna Praha 10
Ruční mytí praha 20

Detailingové kbelíky v několika barvách pro odlišení

Samotné detailingové kbelíky jsou k dostání v několika barevných variantách nebo i v transparentním provedení pro lepší přehled o čistotě vody. Díky několika barevným variantám detailingových kbelíků snadněji odlišíš kbelík určený na první a druhé mytí nebo na oplach.

Detailingový kbelík s praktickou vložkou pro oddělení špíny

Umyj si svoji káru rychleji, šetrněji, a především pohodlně. Samotné detailingové kbelíky nabízí hned několik šikovných vychytávek. U některých detailingových kbelíků oceníš například praktickou ochrannou vložku pro oddělení špíny, která tak zůstane ve spodní části kbelíku a nehrozí tak nežádoucí poškrábání tvojí káry během mytí.

Detalingové kbelíky s objemem potřebným pro mytí i oplach

Detailingové kbelíky disponují dostatečným objemem pro mytí i oplach tvojí káry. Můžeš si tak vybrat z několika velikostí a objemů přesně takový detailingový kbelík, který bude vyhovovat tvým potřebám.

Kbelíky z odolného materiálu a s kvalitním potiskem

Samotné detailingové kbelíky jsou vyrobeny z velmi odolného materiálu, který něco vydrží. Samozřejmostí je i vysoce kvalitní potisk, díky kterému se detailingové kbelíky stávají i stylovým doplňkem.

Tyto stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním těchto stránek s tím souhlasíte. Další informaceSouhlasímNastavení