Sušící ručníky příslušenství po mytí karoserie auta

Ani sebelepší umytí auta k jeho dokonalému vzhledu nestačí. Po mytí totiž přichází na řadu sušení. Dokonale vysušení auto bez jakýchkoliv škrábanců nebo sebemenších stop po vodě nemusí být jen sen. Naopak může jít o realitu, kterou levou zadní zvládneš s těmi správnými detalingovými vychytávkami. Sušící ručníky příslušenství po mytí karoserie auta ti pomůže šetrně vysušit kompletně celé auto.

Zobrazit filtry
Nejprodávanější
Nejprodávanější Nejnovější Nejlevnější Nejdražší
Prodejna Praha 10
Ruční mytí praha 20
MEGA DETAIL kontakt

Nejjemnější mikrovlákno pro šetrné sušení karoserie 

Dopřej svojí káře jen to nejlepší v podobě kvalitní autokosmetiky a dalšího příslušenství. Sušící ručníky pro mytí karoserie auta jsou vyrobeny z nejjemnějšího mikrovlákna. To zajišťuje šetrné a jemné sušení karoserie bez sebemenšího poškrábání laku.

Efektivní odstranění vody z povrchu auta

Aby mělo důkladné mytí vaší káry ten nejlepší výsledek, zaměř se i na důležité sušení, které se vyplatí nepodcenit. Zapomeň na nevzhledné mapy od zaschlé vody. Extra savé sušící ručníky se postarají o efektivní odstranění vody z povrchu auta s minimem námahy.

Minimum šmouh a dokonalý lesk karoserie auta

Nevzhledné šmouhy po sušení karoserie už tě trápit nemusí. Speciální ručník na sušení se postará o dokonalý lesk beze šmouh. Sušící ručníky po mytí ti pomohou zbavit auto veškeré přebytečné vody po jeho mytí, a to snadno, pohodlně, a především efektivně. Výsledkem bude dokonale suché a čistotou zářící kára.

Extra měkkost a vysoký sušící efekt

Profesionální detailingové sušící ručníky jsou dostupné v různých velikostech a barevných variantách. Jsou extra měkké a hebké, díky čemuž získávají svoji skvělou vlastnost v podobě vysokého sušícího efektu s minimem námahy. Navíc si je můžeš pořídit také v sadě se sušícími rukavicemi. Nakoupit můžete ručníky značek Auto Finesse, Nuke Guys či ValetPro.

Tyto stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním těchto stránek s tím souhlasíte. Další informaceSouhlasímNastavení