Světla do garáže nebo detailing studia

Během péče o svoji káru oceníš nejen kvalitní a účinnou autokosmetiku, ale také další praktické vybavení garáže, které údržbu a péči zpříjemní. Kromě podložek pod kolena nebo detailingových sedátek jsou to také světla do garáže nebo detailing studia pro dokonalé osvícení prostoru a vychytání sebemenších detailů a nedostatků.

Zobrazit filtry
Nejprodávanější
Nejprodávanější Nejnovější Nejlevnější Nejdražší
Prodejna Praha 10
Ruční mytí praha 20
MEGA DETAIL kontakt

LED hexagonové svítidlo pro dokonalé osvětlení

Kvalitní světla do garáže nebo detailing studia by měla být základním a nezbytným vybavením každého detailera. Kompletní LED hexagonové svítidlo zajistí nejen dostatečné osvětlení auta, ale také vykreslení tvarů na dokonale nablýskaném autě. Tím získává detailing tvojí káry naprosto nový rozměr.

Hexagonová světla s různým počtem elementů

Hexagonová světla do garáže nebo detailing studia jsou dostupná s různými počty elementů. Jednotlivé sestavy se navíc dají doplnit o další elementy a přizpůsobit tak velikost a tvar světla do garáže momentálním potřebám. Tato hexagonová světla se budou skvěle vyjímat nejen garáži, ale i v showroomu.

Modulová LED světla s různou teplotou chromatičnosti

Modulová LED světla do garáže nebo detailing studia jsou k dostání v několika různých teplotách chromatičnosti od natural bílého světla, které se podobá světlu dennímu až po chladnější bílé světlo s označením „cool white“.

Doplňky ke světlům do garáže nebo detailing studia

Kromě osvětlení do garáže nebo detailing studia se ti k němu budou hodit i další doplňky, jako je například spojka modulového svítidla, napájecí kabel pro modulové LED svítidlo nebo jednotlivé kousky LED hexagonových svítidel. Výsledný tvar a rozměr si tak jednoduše přizpůsobíš svým potřebám a požadavkům.

Tyto stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním těchto stránek s tím souhlasíte. Další informaceSouhlasímNastavení