Utěrky pro čištění a leštění výfuků a kovů

Během kompletní péče o exteriér svojí káry nezapomeň věnovat pozornost také výfukům a kovům. Pro dokonalou čistotu a lesk výfuků a kovů budeš potřebovat nejen kvalitní autokosmetiku v podobě leštěnky na výfuky kovy, ale hodit se ti bude také příslušenství k leštění výfuků jako jsou aplikátory z mikrovlákna nebo jemné a šetrné utěrky pro čištění výfuků a kovů.

Zobrazit filtry
Nejprodávanější
Nejprodávanější Nejnovější Nejlevnější Nejdražší
Prodejna Praha 10
Ruční mytí praha 20

Nezbytné příslušenství nejen pro čištění výfuků a kovů

Utěrky pro čištění výfuků a kovů patří k nezbytnému příslušenství, které rozhodně nesmí chybět ve výbavě žádného detailera. Kromě čištění výfuků a kovů jemnou utěrku z mikrovlákna totiž využiješ k mnoha dalším účelům od běžných úklidových prací přes čištění interiéru až po stírání různých povlaků nebo vosků.

Utěrky pro jemné čištění výfuků a kovů bez poškrábání

Nemusíš mít obavy z nežádoucího poškrábání povrchu. Utěrka pro čištění výfuků a kovů je totiž z velmi jemného mikrovlákna s krátkými vlákny. Díky speciální struktuře a jemnosti vláken je ideálním doplňkem pro čištění a leštění nejrůznějších typů povrchů bez rizika jejich poškrábání.

Jeden kus utěrky pro čištění výfuků a kovů nikdy nestačí

Jeden kus ti rozhodně stačit nebude. Pro tyto případě je ideálním řešením praktický set několika utěrek z mikrovlákna. Jednotlivé utěrky ze setu jsou barevně odlišené pro lepší přehled při práci a zabránění míchání jednotlivých přípravků.

Dokonalá čistota a lesk výfuků a kovů

Jemná utěrka z mikrovlákna se spolu s kvalitní a účinnou leštěnkou na výfuky a kovy postarají o naprosto precizně odvedenou práci. Výsledkem je dokonale čistý a lesklý výfuk stejně tak i další kovové části exteriéru auta.

Tyto stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním těchto stránek s tím souhlasíte. Další informaceSouhlasímNastavení