Vybavení garáže a detailing studia

Patříš mezi detailery začátečníky nebo dokonce mezi profesionály? Pořiď si kompletní výbavu garáže a detailing studia. Vybav se praktickými pomocníky a vychytávkami pro údržbu a hýčkání tvojí káry. A co by ti ve vybavení garáže nemělo chybět? Jsou to vozíky na kbelíky, podložky na kolena, modulární podlaha nebo svítilny a lampy, které ti zpříjemní péči o vaše auto.

Zobrazit filtry
Nejprodávanější
Nejprodávanější Nejnovější Nejlevnější Nejdražší
Prodejna Praha 10
Ruční mytí praha 20
MEGA DETAIL kontakt

Podložky pod kolena jako praktické vybavení garáže

Dej stopku bolavým a otlačeným kolenům při práci v garáži. Podložky pod kolena ti zajistí maximum pohodlí při údržbě spodních částí vašeho auta. Detailingová podložka pod kolena je vyrobena z superodolné pěny a díky vykrojené části ji snadno kamkoliv přeneseš.

Osvětlení do garáže pro precizně odvedenou práci

Pro precizně odvedenou práci na tvojí káře se neobejdeš bez kvalitního osvětlení. Svítilny a lampy v podobě ruční svítilny, detailingové čelovky nebo profesionálního detailingového svělta jsou ideální volbou pro hledání defektů na laku auta, dokonalé čištění a leštění v garáži nebo v detailingovém studiu.

Detailingová sedátka pro pohodlnější práci na autě

Detailing sedátka oceníš při různých pracích na autě. Pojízdné sedátko překvapí velkou nosností, potěší odolnými pojezdovými kolečky a zaujme třeba i úložným prostorem jako stvořeným k uložení nejrůznějších pomůcek. Všechno potřebné k práci tak můžeš mít neustále na dosah ruky.

Tlakové myčky jako nezbytné vybavení detailingového studia

Nezbytným vybavením garáže a detailingového studia jsou také tlakové myčky. Tlakové myčky od lehkých tlakových mycích strojů až po profesionální vapky se postarají o precizní umytí dokonale napěněnou pěnou. Vapka pomůže tvoje auto efektivně zbavit i té největší špíny.

Tyto stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním těchto stránek s tím souhlasíte. Další informaceSouhlasímNastavení