Powered by Smartsupp

Speciální pohlcovače zápachu a zatuchliny v interiéru auta

Trápí tě nevábné vůně ve vašem autě? Nepříjemné aroma jídla nebo domácích mazlíčků dokáží vzduch uvnitř auta hodně ovlivnit. I sebečistší a dokonale vyčištěná kára, která uvnitř tak zcela nevoní, rázem ztrácí na atraktivitě. Vybav se proto profesionální a účinnou autokosmetikou určenou na pohlcení zápachu a zatuchliny v interiéru auta. Kvalitní pohlcovače zápachu pachy nepřekrývají, ale neutralizují, čímž docílíte jejich účinného odstranění.

Zobrazit filtry
Nejprodávanější
Nejprodávanější Nejnovější Nejlevnější Nejdražší

Pohlcení pachů a osvěžení vzduchu v jednom jediném kroku

Zpříjemni si cestování a užij si čistý a voňavý vzduch ve svém autě. Speciální pohlcovače zápachu a zatuchliny v interiéru auta dokáží nejen pohltit nepříjemné pachy, ale zároveň také příjemně osvěžují vzduch, a to v jednom jediném kroku. Výsledkem je čistý a voňavý vzduch.

Efektivní cesta, jak zbavit klimatizaci zápachu

Speciální pohlcovače zápachu jsou také efektivní cestou, jak zbavit klimatizaci nepříjemných pachů. Jeden výrobek tak splňuje funkci čističe klimatizace, pohlcovače pachů a osvěžovače vzduchu. Výsledkem je perfektně čistá a provoněná klimatizace.

Dokonale provoněný interiér bez zápachu a zatuchliny

Pohlcovač pachů a osvěžovač vzduchu v jednom se postará o dokonale voňavý interiér bez jakýchkoliv stop zápachu a zatuchliny. Ať už tedy občas ve svém autě jíš nebo převážíš domácí mazlíčky, s použitím profesionálního přípravku na pohlcení zápachu a zatuchliny docílíš efektivního účinku.

Jednoduchá aplikace a efektivní účinek pohlcovače zápachu

Speciální pohlcovač zápachu a zatuchliny v autě tě potěší nejen efektivním účinkem, ale také jednoduchou aplikací. Narozdíl od klasických čističů a osvěžovačů aerosol bude cirkulovat kompletně v celém interiéru, a to i v klimatizaci, díky čemuž docílíš maximální účinnosti.

Ověřeno zákazníky

100% zákazníků doporučuje náš e‑shop na základě recenzí.
4,9
celková spokojenost s obchodem
2,2 průměrná doba dodání ve dnech
Tyto stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním těchto stránek s tím souhlasíte. Další informaceSouhlasímNastavení