Powered by Smartsupp

Prachovky na čištění karoserie auta

Dopřej kvalitní a efektivní péči exteriéru svojí káry. Nezbytnou součástí výbavy každého pořádného detailera je kvalitní příslušenství pro péči o exteriér, jako jsou například mikrovláknové utěrky, aplikátory, štětce na čištění exteriéru nebo prachovky na čištění karoserie auta. S těmito vychytávkami ti půjde práce mnohem lépe od ruky.

Zobrazit filtry
Nejprodávanější
Nejprodávanější Nejnovější Nejlevnější Nejdražší

Prachovky s dlouhou a polohovatelnou rukojetí pro lepší manipulaci

Čištění karoserie tvojí káry ti půjde mnohem lépe od ruky, pokud se vybavíš tím správným příslušenstvím a praktickými vychytávkami. Šikovným a nepostradatelným pomocníkem pro péči o exteriér jsou prachovky na čištění auta, které jsou vybavené dlouhou a polohovatelnou rukojetí pro snadnější manipulaci.

Prachovky z mikrovlákna pro šetrné a efektivní čištění karoserie

Detailingové prachovky na čištění karoserie jsou vyrobené z jemného mikrovlákna, které zajistí šetrné a efektivní vyčištění. Je tak naprosto dokonalým a nezbytným doplňkem pro všechny nadšence do detailingu.

Efektivní odstranění prachu nebo pylu bez poškrábání

Jemné a šetrné mikrovláknové prachovky na čištění auta se postarají o efektivní odstranění prachu, pylu a dalších nečistot bez rizika poškrábání laku. Dokonale zachytí i sebemenší částečky prachu, které nebudou mít absolutně žádnou šanci zapadnout do žádných mezer.

Prachovka se speciálním roztokem pro efektivnější odstraňování nečistot

Skvělou volbou pro efektivní a účinné čištění karoserie je i speciální prachovka na auto, která je napuštěná roztokem pro ještě efektivnější odstraňování nečistot. Tento roztok účinně zachytává špínu bez toho, aniž by poškodil voskovou vrstvu.

Ověřeno zákazníky

100% zákazníků doporučuje náš e‑shop na základě recenzí.
4,9
celková spokojenost s obchodem
2,2 průměrná doba dodání ve dnech
Tyto stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním těchto stránek s tím souhlasíte. Další informaceSouhlasímNastavení