Powered by Smartsupp

Příslušenství pro čistění motorového prostoru auta

Nezanedbávej čištění motorového prostoru auta a pusť se do jeho důkladného čištění. Kromě kvalitní profesionální autokosmetiky pro čištění motorového prostoru se vybav také důležitým příslušenstvím, bez kterého se při údržbě těchto míst neobejdeš. Mastná špína v těchto místech je vysoce odolná, a proto to bude chtít pořádnou výzbroj. Dokonalé kombo účinného a šetrného čistícího přípravku a praktického příslušenství pro čištění motorového prostoru auta je nezbytnou výbavou k tomu, aby mohl motorový prostor opět zářit čistotou.

Zobrazit filtry
Nejprodávanější
Nejprodávanější Nejnovější Nejlevnější Nejdražší
Ruční mytí praha 20

Utěrky pro čištění motorového prostoru auta

Utěrky na motorový prostor z jemného mikrovlákna jsou vyrobeny ze savého materiálu, který ti výrazně usnadní umytí motorového prostoru auta. Jemná mikrovláknová utěrka díky extra hladkému povrchu zajišťuje bezproblémový pohyb během čištění a minimalizuje riziko poškození povrchu. Vyzkoušej skvělou vychytávku v podobě mikrovláknových utěrek v barevné trojkombinaci a skoncuj s pomícháním jednotlivých aplikovaných přípravků při práci.

Aplikátory na autokosmetiku pro ošetření motoru

Aplikátory vhodné na autokosmetiku pro ošetření motorového prostoru v mikrovláknové nebo pěnové variantě jsou ideální volbou pro aplikování čistícího prostředku na čištění motorového prostoru. Měkký pěnový aplikátor je vhodný k použití na všechny typy povrchů. Mikrovláknový aplikátor zajistí rovnoměrné nanášení čističe a nezanechává na povrchu vlákna. Pěnový aplikátor spolu s mikrovláknovým aplikátorem jsou nezbytnou výbavou každého detailera.

Detailingové štětce na čištění motoru

Detailingové štětce na motorový prostor s hustými štětinami se postará o naprosto precizní práci v jakémkoliv prostoru, a to i s agresivní chemií. Nejodolnější štětec na trhu využiješ kromě čištění motoru třeba i k čištění ALU kol.

Ověřeno zákazníky

100% zákazníků doporučuje náš e‑shop na základě recenzí.
4,9
celková spokojenost s obchodem
2,2 průměrná doba dodání ve dnech
Tyto stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním těchto stránek s tím souhlasíte. Další informaceSouhlasímNastavení