Powered by Smartsupp

Příslušenství pro mytí a detailing auta

Kromě kvalitní a účinné autokosmetiky pro mytí auta se neobejdeš také bez užitečných vychytávek a pomocníků v podobě příslušenství pro mytí a detailing auta. V nabídce najdeš kompletní sady příslušenství. Při údržbě oceníš rukavice na mytí a čištění, stejně tak i detailingové kbelíky. Pro aplikování vosků a dalších přípravků se ti navíc budou hodit nejrůznější aplikátory.

Zobrazit filtry
Nejprodávanější
Nejprodávanější Nejnovější Nejlevnější Nejdražší
Ruční mytí praha 20

Jemné a šetrné mycí rukavice

Jemné a šetrné rukavice na mytí a čištění auta spolu se špičkovou autokosmetikou odvedou precizní práci. Pro mytí exteriéru se ti budou hodit mycí rukavice na karoserii, u mytí kol zase oceníš speciální rukavice na mytí kol auta z mikrovlákna. Při čištění vnitřních prostor nebo stírání detaileru využiješ mikrovláknové rukavice na čištění interiéru.

Aplikátory autokosmetiky pro mytí a detailing auta

Pro mytí a detailing auta si najdou využití speciální aplikátory autokosmetiky. Vyber si vhodnou variantu určenou pro aplikaci vosků nebo keramiky a zefektivni tak nanášení těchto produktů. Při nanášení lesku a ochrany na pneumatiky se ti budou hodit přímo k tomuto účelu určené aplikátory lesku a ochrany.

Kompletní sada pro šetrné mytí a sušení

Detaileři začátečníci i profíci ocení kompletní sadu pro šetrné mytí a sušení. Ta obsahuje detailingové kbelíky pro mytí a oplach včetně ochranné vložky do kbelíků. Dále v setu najdeš sušící ručník a mycí rukavice. S těmito vychytávkami ti mytí káry půjde mnohem lépe od ruky.

Veškeré příslušenství pro mytí a detailing pěkně pohromadě

Máš rád ve své detailerské výbavě přehled? Veškeré příslušenství pro mytí a detailing auta můžeš mít teď pěkně pohromadě díky detailingové tašce s vnějšími i vnitřními kapsami. Stačí si jen vybrat velikost přesně podle tvých potřeb.

Ověřeno zákazníky

100% zákazníků doporučuje náš e‑shop na základě recenzí.
4,9
celková spokojenost s obchodem
2,2 průměrná doba dodání ve dnech
Tyto stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním těchto stránek s tím souhlasíte. Další informaceSouhlasímNastavení