Příslušenství pro mytí a detailing auta

Kromě kvalitní a účinné autokosmetiky pro mytí auta se neobejdeš také bez užitečných vychytávek a pomocníků v podobě příslušenství pro mytí a detailing auta. V nabídce najdeš kompletní sady příslušenství. Při údržbě oceníš rukavice na mytí a čištění, stejně tak i detailingové kbelíky. Pro aplikování vosků a dalších přípravků se ti navíc budou hodit nejrůznější aplikátory.

Filtry

Zobrazit filtry
Nejprodávanější
Nejprodávanější Doporučené Nejlevnější
Prodejna Praha 10
Hodnoceno ambasadorem TOP HIT
Hodnoceno ambasadorem TOP HIT
Gyeon Q2M LeatherBrush kartáč na kůži
129 Kč
Sklademihned k odběru
Čištění interiéru
Čistič kůže
Nejprodávanější jemný kartáček na kůži vyrobený z koňských žíní. Skvěle padne do ruky. Použít ho můžeš i na textilní sedačky.
Ruční mytí praha 20

Jemné a šetrné mycí rukavice

Jemné a šetrné rukavice na mytí a čištění auta spolu se špičkovou autokosmetikou odvedou precizní práci. Pro mytí exteriéru se ti budou hodit mycí rukavice na karoserii, u mytí kol zase oceníš speciální rukavice na mytí kol auta z mikrovlákna. Při čištění vnitřních prostor nebo stírání detaileru využiješ mikrovláknové rukavice na čištění interiéru.

Aplikátory autokosmetiky pro mytí a detailing auta

Pro mytí a detailing auta si najdou využití speciální aplikátory autokosmetiky. Vyber si vhodnou variantu určenou pro aplikaci vosků nebo keramiky a zefektivni tak nanášení těchto produktů. Při nanášení lesku a ochrany na pneumatiky se ti budou hodit přímo k tomuto účelu určené aplikátory lesku a ochrany.

Kompletní sada pro šetrné mytí a sušení

Detaileři začátečníci i profíci ocení kompletní sadu pro šetrné mytí a sušení. Ta obsahuje detailingové kbelíky pro mytí a oplach včetně ochranné vložky do kbelíků. Dále v setu najdeš sušící ručník a mycí rukavice. S těmito vychytávkami ti mytí káry půjde mnohem lépe od ruky.

Veškeré příslušenství pro mytí a detailing pěkně pohromadě

Máš rád ve své detailerské výbavě přehled? Veškeré příslušenství pro mytí a detailing auta můžeš mít teď pěkně pohromadě díky detailingové tašce s vnějšími i vnitřními kapsami. Stačí si jen vybrat velikost přesně podle tvých potřeb.

Ověřeno zákazníky

100% zákazníků doporučuje náš e‑shop na základě recenzí.
4,9
celková spokojenost s obchodem
2,2 průměrná doba dodání ve dnech
Tyto stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním těchto stránek s tím souhlasíte. Další informaceSouhlasímNastavení