Powered by Smartsupp

Příslušenství pro mytí oken a skel na autě

Pravidelné mytí oken a skel na autě je nejen krokem důležitým pro bezvadný vzhled tvojí káry, ale zároveň také čistota oken a skel hraje velkou roli pro bezpečnou a ničím nerušenou jízdu. Právě perfektní výhled z přes čelní sklo a pohled do bočních zrcátek i zpětného zrcátka je nezbytným krokem pro bezpečnost jízdy. Vybav se nejen kvalitní autokosmetikou pro mytí oken a skel na autě, jako jsou čističe skel, tekuté stěrač nebo leštěnky na sklo, ale také nezbytným příslušenstvím pro mytí oken a skel, bez kterého se žádný správný detailer neobejde.

Zobrazit filtry
Nejprodávanější
Nejprodávanější Nejnovější Nejlevnější Nejdražší
Prodejna Praha 10
Ruční mytí praha 20

Důležitost kvalitních materiálů pro dokonale čistá skla

Protože dokonale čistá a blýskající se okna a skla jsou základem pro perfektní vzhled auta i bezpečnost jízdy, je důležité nepodcenit výběr nejen čističů nebo leštěnek skel, ale také utěrek, které by měly být vyrobeny z kvalitních materiálů zajišťujících precizní a efektivní umytí i vyleštění oken a skel na autě.

Waflové a mikrovláknové utěrky na skla

V sortimentu příslušenství pro mytí oken a skel na autě najdeš mimo jiné i waflové utěrky na skla a mikrovláknové utěrky na skla. Kvalitní waflové utěrky na okna a skla jsou díky speciálním vláknům ideální volbou pro bezchybné umytí a vyleštění oken a skel bez rizika poškrábání a nežádoucích šmouh. Větší strukturovaný design zajišťuje maximální absorbování vody i nečistot. Mikrovláknová utěrka na skla a okna zajistí efektivní vyčištění oken a skel v autě.

Speciální příslušenství pro aplikaci tekutých stěračů

Speciální příslušenství pro aplikaci tekutých stěračů je ideální volbou, pokud pravidelně na čelní sklo aplikuješ tekuté stěrače. Mikrovláknové utěrky nebo aplikační houbičky jsou ideální volbou pro rovnoměrné nanášení tekutých stěračů.

Ověřeno zákazníky

100% zákazníků doporučuje náš e‑shop na základě recenzí.
4,9
celková spokojenost s obchodem
2,2 průměrná doba dodání ve dnech
Tyto stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním těchto stránek s tím souhlasíte. Další informaceSouhlasímNastavení