Powered by Smartsupp

Recenze Bilt Hamber

Bilt Hamber je anglický výrobce dlouhé řady produktů určených pro detailing. V nabídce nechybí čističe, odmašťovače, vosky, sealanty ani nejrůznější příslušenství. Kromě autokosmetiky špičkové kvality se úzce specializuje také na odstraňování koroze. Mají svůj vlastní tým chemiků a většinu produktů si vyvíjí sami. A jak si tato značka vedla mezi uživateli nadšenými do detailingu? Bilt Hamber recenze uživatelů této autokosmetiky přinesly následující výsledky.

Efektivní odstranění polétavé rzi

Odstraňovač polétavé rzi Bilt Hamber funguje okamžitě po nastříkání na danou část auta. Výhodou je to, že se dá použít i na dekontaminaci, čištění kol nebo třeba výfuku. Nevýhodou je, jak už to u tohoto typu čističů bývá, typický zápach a rychlé zasychání přípravku.

Bezkonkurenční vosk pro hluboký lesk a vodoodpudivost

Karnaubský vosk Bilt Hamber je pro mnoho uživatelů volbou číslo jedna. Uživatelé si chválí to, že po aplikaci vosku vypadá auto skvěle i to, že se s voskem velice příjemně pracuje. Plusem je i dlouhý výdrž nebo to, že součástí balení je houbička a hadřík na leštění. Tento produkt tak splnil očekávání mnoha detailerů.

Antibakteriální osvěžovač vzduchu

Antibakteriální osvěžovač vzduchu Bilt Hamber a dezinfekci klimatizace v jednom si chválí mnoho majitelů aut. Snadno se používá, likviduje nepříjemný zápach linoucí se z klimatizace a příjemně voní. Nevýhodou je snad jen vyšší pořizovací cena.

Špičkový čistič kol

U detailerů uspěl i špičkový čistič kol Bilt Hamber, který si chválí především pro poměr cena/výkon, skvělou účinnost a malou spotřebu produktu i pro příjemnou vůni. Poradí si jak s běžnou, tak i s odolnou špínou. Navíc je bezpečný i pro leštěná kola.

Zobrazit filtry
Nejprodávanější
Nejprodávanější Nejnovější Nejlevnější Nejdražší
coach._beast (Filip)
Celková spokojenost

coach._beast (Filip) recenze -  Bilt Hamber Korrosol V2 1 L odstraňovač polétavé rzi

Jednoduchá aplikace Nastavitelný rozprašovač Dekontaminační expert
ANGRY_GOLF_6R (Pepa)
Celková spokojenost

ANGRY_GOLF_6R recenze - Bilt Hamber Korrosol V2 1 L odstraňovač polétavé rzi

funguje ihned po nastříkaní na danou část vozu dá se použít jak na dekontaminaci, tak na čištění kol a také na koncovky výfuku

Ověřeno zákazníky

100% zákazníků doporučuje náš e‑shop na základě recenzí.
4,9
celková spokojenost s obchodem
2,2 průměrná doba dodání ve dnech
Tyto stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním těchto stránek s tím souhlasíte. Další informaceSouhlasímNastavení