Powered by Smartsupp

Sady autokosmetiky na renovaci světlometů auta

Při mytí a údržbě svojí káry nezapomeň věnovat pozornost také světlometům auta. Kompletní sady autokosmetiky na renovaci světlometů ti pomůže s tím, aby světlomety auta mohly být opět ve skvělé kondici. Vyzbroj se autokosmetikou špičkové kvality a potřebným příslušenstvím a pusť se do práce.

Zobrazit filtry
Nejprodávanější
Nejprodávanější Nejnovější Nejlevnější Nejdražší
Prodejna Praha 10

Řešení i pro silně poškozené světlomety

Sada autokosmetiky na renovaci světlometů auta je skvělým řešením i pro silně poškozené světlomety. Speciální sada obsahující leštěnku, coating, leštící nástavec na vrtačku, brusné kotouče, aplikátor pro ruční broušení a aplikátor pro aplikaci coatingu se postará o snadnou a efektivní renovaci jakéhokoliv povrchu z čirého plastu.

Specialista na oxidaci, škrábance i zažloutnutí

Sada autokosmetiky na renovaci světlometů obsahuje všechno potřebné pro vylepšení vzhledu světlometů. Spolehni se na specialistu na oxidaci, škrábance i zažloutnutí a zbav světlomety svojí káry těchto nežádoucích neduhů. Speciální leštěnka si poradí s odstraněním lehkých škrábanců, oxidace i jakýchkoliv skvrn a zanechá povrch ve vysokém lesku.

Aplikátory pro ruční broušení a aplikaci ochranného coatingu

Aplikátory pro ruční broušení mají ergonomický tvar zajišťující pohodlnou práci. Díky suchému zipu se dají jednoduše připevnit brusné kotouče. Měkké provedení umožňuje rovnoměrné vybroušení poškozených světlometů. Pěnové aplikátory pro aplikaci ochranného coatingu umožňují rovnoměrnou aplikaci coatingu po celém povrchu světlometů.

Leštící nástavce na vrtačku

Leštící nástavce na vrtačku spolu ve spojení s leštícími kotouči a účinnou leštěnkou pomohou navrátit světlometům průzračnost a dosáhnout profesionálních výsledků. Tyto nástavce jsou vhodné pro všechny běžné typy ručních vrtaček.

Ověřeno zákazníky

100% zákazníků doporučuje náš e‑shop na základě recenzí.
4,9
celková spokojenost s obchodem
2,2 průměrná doba dodání ve dnech
Tyto stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním těchto stránek s tím souhlasíte. Další informaceSouhlasímNastavení