Powered by Smartsupp

Sady detailingových kbelíků

Co rozhodně nesmí chybět ve vybavení žádného detailera? Pro efektivní a důkladné umytí káry by nemělo chybět šikovné příslušenství pro mytí a detailing auta, jako je například utěrky a ručníky, rukavice na mytí a čištění, detailingové tašky, ředící lahve nebo také kbelíky a příslušenství. V této sekci najdeš jak samotné detailingové kbelíky, tak i příslušenství ke kbelíkům, vozíky na kbelíky nebo kompletní sady kbelíků.

Zobrazit filtry
Nejprodávanější
Nejprodávanější Nejnovější Nejlevnější Nejdražší
Ruční mytí praha 20

Detailingový kbelík s praktickou vložkou pro oddělení špíny

Umyj si svoji káru rychle a pohodlně. Samotné detailingové kbelíky nabízí hned několik šikovných vychytávek. Takovou vychytávkou u detailingových kbelíků je například praktická ochranná vložka pro oddělení špíny, která tak zůstane ve spodní části kbelíku a nehrozí tak nežádoucí poškrábání tvojí káry během mytí.

Praktická sada kbelíku s vložkou a víkem

Při mytí svojí káry oceníš praktický set detailingovýh kbelíků, který kromě kbelíku obsahuje i ochrannou vložku a víko. Díky dokonale těsnícímu víku tak můžeš kbelík s připraveným mycím roztokem pohodlně převážet v autě a bez obav z vylití dovézt na samoobslužnou myčku.

Sady detailingových kbelíků v různzných barvách pro odlišení

Sady detailingových kbelíků jsou k dostání v několika barevných variantách nebo i v transparentním provedení pro lepší přehled o čistotě vody. Díky několika barevným variantám detailingových kbelíků snadněji odlišíš kbelík určený na první a druhé mytí nebo na oplach.

Sady detailingových kbelíků z odolného materiálu

Detailingové kbelíky v sadách jsou vyrobeny z velmi odolného materiálu, který něco vydrží. Samozřejmostí je i vysoce kvalitní potisk, díky kterému se detailingové kbelíky stávají i stylovým doplňkem.

Ověřeno zákazníky

100% zákazníků doporučuje náš e‑shop na základě recenzí.
4,9
celková spokojenost s obchodem
2,2 průměrná doba dodání ve dnech
Tyto stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním těchto stránek s tím souhlasíte. Další informaceSouhlasímNastavení