Powered by Smartsupp

Sealanty na ochranu laku auta

Ochraň lak svojí káry před nepříznivými vlivy, a to na pořádně dlouhou dobu. Sealanty na ochranu laku auta patří k nejúčinnější ochraně laku vůbec. Jedná se o dlouhodobou polymerovou ochranou laku, a to až na jeden rok. Na rozdíl od vosků sealanty disponují výrazně delší dobou ochrany a větší odolností vůči extrémním teplotám i chemikáliím. Právě z toho důvodu jsou sealanty skvělou volbou v zimním období.

Zobrazit filtry
Nejprodávanější
Nejprodávanější Nejnovější Nejlevnější Nejdražší
Ruční mytí praha 20

Ochrana laku auta před solí a další chemií

Rozhoduješ se mezi voskem a sealantem a nejsi si jistý tím, pro jakou variantu se rozhodnout? Zatímco vosky na ochranu laku auta nevynikají tak skvělými vlastnostmi v zimním období, sealanty na ochranu laku oceníš právě v zimním období. Výborně totiž ochrání lak tvého auta před solí a další chemií, která by ho mohla poničit.

Sealant s extrémně hydrofobní technologií

Ochranný sealant na lak auta díky pokročilé receptuře oceníš i pro jeho extrémně hydrofobní technologii, díky které bude lak perfektně odpuzovat vodu. Svoje stále místo si v detailerské výbavě najde i revoluční sealant ve spreji s dlouhou chemickou odolností a okamžitou účinností.

Okamžitá ochrana a lesk laku auta

Tekutý profesionální hybridní sealanty na ochranu laku auta poskytuje okamžitou a dlouhotrvající ochranu pro namáhaný lak. Mimo to také křemičitý sealant prohlubuje a posiluje lesk laku. Bez obav jej můžeš aplikovat na celé auto a teprve poté jej stírat.

Extrémní výdrž sealantu na ochranu laku

U sealantu na ochranu laku oceníš extrémní výdrž poskytované ochrany. Po jeho aplikaci bude lak tvojí káry chráněn až po dobu jednoho roku. I když s ním možná nedosáhneš takového lesku jako s vosky, oceníš právě jeho dlouhodobější ochranu i rychlou a pohodlnou aplikaci.

Ověřeno zákazníky

100% zákazníků doporučuje náš e‑shop na základě recenzí.
4,9
celková spokojenost s obchodem
2,2 průměrná doba dodání ve dnech
Tyto stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním těchto stránek s tím souhlasíte. Další informaceSouhlasímNastavení