Powered by Smartsupp

Přepravní tašky na leštičky a příslušenství

Leštění auta se neobejde bez kvalitní autokosmetiky, leštičky a dalšího příslušenství pro leštění. Jak mít všechny tyto věci pěkně pohromadě a přehledně na jednom místě? K tomuto účelu skvěle poslouží přepravní tašky na leštičky a příslušenství, díky kterým budeš mít všechno potřebné pěkně po ruce.

Zobrazit filtry
Nejprodávanější
Nejprodávanější Nejnovější Nejlevnější Nejdražší
Prodejna Praha 10

Pohodlný přesun leštičky a potřebného příslušenství

Přepravní taška na leštičku a příslušenství je vyrobena z pevného a odolného materiálu. Je řešením také pro jednoduchý a pohodlný přesun leštičky a dalšího nářadí. Všechny nutné produkty tak budou mít své místo a vždy snadno najdeš přesně to, co potřebuješ.

Menší přihrádky pro drobnější nářadí

Zatímco větší prostor přepravní tašky na leštičky zaujme leštička, menší přihrádky oceníš pro uložení nejrůznějších drobností, příslušenství a dalších pomůcek, jako jsou například leštící kotouče, detailingové utěrky a další. Díky tomu budou mít všechny věci v tašce potřebný řád.

Polstrovaný popruh pro pohodlnější přenášení tašky

Plná taška už nějaké to kilo váží, a z toho důvodu oceníš polstrovaný popruh pro její pohodlné přenášení přes rameno nebo praktická ucha pro nošení detailingové tašky v ruce. I z tohoto důvodu je originální textilní taška s logem perfektní volbou pro detailery začátečníky i profesionály.

Ověřeno zákazníky

100% zákazníků doporučuje náš e‑shop na základě recenzí.
4,9
celková spokojenost s obchodem
2,2 průměrná doba dodání ve dnech
Tyto stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním těchto stránek s tím souhlasíte. Další informaceSouhlasímNastavení