Powered by Smartsupp

Utěrky a ručníky na detailing auta

Pro dokonalý detailing auta budeš potřebovat nejen kvalitní autokosmetiku, ale také nejrůznější praktické vychytávky a příslušenství, bez kterého se rozhodně neobejdeš. Při práci na své káře oceníš utěrky na detailing, jako jsou čistící utěrky, leštící utěrky nebo utěrky na sklo. Po dokonalém umytí přijdou vhod sušící ručníky nebo sušící rukavice, které urychlí vysušení tvojí káry.

Zobrazit filtry
Nejprodávanější
Nejprodávanější Nejnovější Nejlevnější Nejdražší
Ruční mytí praha 20

Kvalitní utěrky na detailing auta

Kvalitní a extra jemné utěrky na detailing auta jsou polovinou úspěchu v péči o auto a jsou tak nezbytnou výbavou každého detailera. Čistící utěrky na čištění auta využiješ jak pro údržbu interiéru, tak i exteriéru, pro stírání povlaků, vosků či leštidel. Samozřejmostí je pohodlné leštění bez poškrábání.

Speciální utěrky pro lesk oken a skel

Okna a skla dostávají pořádně zabrat, a to nejen při nepříznivém počasí, ale i v prašném prostředí. Vdechni oknům a sklům nový život a dodej jim potřebný lesk. Speciální utěrky na sklo auta se postarají o dokonale čistá okna auta beze šmouh a poškrábání. Spolu s autokosmetikou na mytí oken si poradí s odstraněním i té největší špíny a mastnoty.

Šetrné sušící ručníky po umytí auta

Po umytí auta ti následné sušení usnadní šetrné sušící ručníky po mytí karoserie auta s ultra hlubokými vlákny. Extra měkký sušící ručník dokáže pohltit velké množství vody a výrazně tak urychlí sušení karoserie auta.

Jemné sušící rukavice

Pohodlnějšího sušení karoserie auta dosáhneš pomocí speciálních sušících rukavic. Jemné sušící rukavice na těžko přístupná místa auta jsou velmi šetrné k laku, takže se nemusíš obávat jeho poškrábání. Sušící rukavice s elastickou manžetou vynikají svojí perfektní absorpční silou a nepouštějí vlákna.

Ověřeno zákazníky

100% zákazníků doporučuje náš e‑shop na základě recenzí.
4,9
celková spokojenost s obchodem
2,2 průměrná doba dodání ve dnech
Tyto stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním těchto stránek s tím souhlasíte. Další informaceSouhlasímNastavení