Powered by Smartsupp

Utěrky na čištění interiéru auta

Nejen důkladné mytí exteriéru auta, ale i pečlivé čištění interiéru hraje důležitou roli pro vzhled tvojí káry. Pro čištění interiéru auta budeš potřebovat nejen kvalitní a účinnou autokosmetiku, ale i příslušenství na čištění interiéru, jako jsou například utěrky na čištění interiéru a utěrky na sklo.

Zobrazit filtry
Nejprodávanější
Nejprodávanější Nejnovější Nejlevnější Nejdražší

Nepostradatelný pomocník pro čištění a detailing interiéru

Čistící utěrky jsou nepostradatelným pomocníkem pro čištění a detailing interiéru. Ať už se zrovna pouštíš do čištění palubní desky nebo jiných zákoutí a vnitřních částí auta, utěrka na čištění interiéru auta ti bude skvělým pomocníkem pro efektivní zbavení povrchů všech nečistot.

Prémiové mikrovlákno pro šetrné čištění interiéru

I vnitřek tvojí káry může zářit čistotou. Stačí si jen na pomoc přizvat pár praktických vychytávek. Čistící utěrka z prémiového mikrovlákna se spolu s čistícím přípravkem postará o účinné, a přesto šetrné čištění interiéru, který se bude blýskat novotou. Snadno s ní odstraníš i zbytky leštících past, a to bez zanechání jakýchkoliv stop nebo škrábanců.

Dokonale čistá okna a skla

I vnitřní strany oken a skla v interiéru auta si zaslouží náležitou pozornost. Údržba oken totiž hraje důležitou roli při detailingu auta. Dokonale čistá okna a skla vykouzlí utěrky na sklo pro detailing interiéru auta. Kvalitní mikrovlákno zajistí efektivní a účinné čištění těchto povrchů bez sebemenších šmouh. Výsledkem je perfektně čisté a průhledné sklo.

Kompletní sada pro péči o okna

Pro údržbu interiéru auta oceníš také kompletní sadu utěrek, ve které najdeš jak utěrku na čištění interiéru auta, tak i utěrku na okna. Čistící utěrku kromě běžného čištění využiješ také na leštění a jinou údržbu.

Ověřeno zákazníky

100% zákazníků doporučuje náš e‑shop na základě recenzí.
4,9
celková spokojenost s obchodem
2,2 průměrná doba dodání ve dnech
Tyto stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním těchto stránek s tím souhlasíte. Další informaceSouhlasímNastavení