Powered by Smartsupp

Vůně do auta

Vytvoř si ve své káře příjemnou atmosféru. Vedle dokonalé čistoty a lesku je to také správně zvolená vůně do auta, která nejen pomůže interiér zbavit nepříjemného zápachu, ale také ho provonět a zpříjemnit ti tak cestování. Vyber si závěsné vůně, vůně v plechovce, pohlcovače zápachu, vůně v rozprašovači nebo luxusní vůně a užij si jízdu opravdu naplno.

Zobrazit filtry
Nejprodávanější
Nejprodávanější Nejnovější Nejlevnější Nejdražší
Prodejna Praha 10
Ruční mytí praha 20

Účinné pohlcení zápachu v interiéru auta

Nepříjemný zápach v interiéru tvého auta už nebude mít absolutně žádnou šanci. Vyzbroj se pohlcovačem zápachu a zbav se nadobro nepříjemných pachů, které ti kazí prožitek z jízdy. Pohlcovače zápachu a čističe klimatizace v jednom dokonale pohlcují nežádoucí pachy a čistí klimatizaci od nečistot, bakterií a virů. Kromě toho interiér tvojí káry také příjemně provoní.

Osvěžující vůně v mini plechovce

Osvěžující vůně do auta v plechovce je jednoduchým a nenápadným řešením, jak provonět interiér auta. Osvěžovač vzduchu v plechovce dodá interiéru intenzivní a dlouhotrvající vůni, kterou si můžeš užívat nejen v autě, ale také třeba doma nebo v kanceláři. Kromě toho jsou také tyto osvěžovače do auta šetrné k životnímu prostředí.

Vůně do ventilace a závěsné vůně

Vůně do ventilace obsahují kvalitní parfémy, které interiér auta provoní na dlouhou dobu svými podmanivými tóny. Parfém do ventilace stačí jednoduše uchytit do jakéhokoliv typu ventilace. Pro jednoduchost oceníš i nejrůznější závěsné vůně a stromečky do auta.

Luxusní vůně pro náročnější

Pro náročnější jsou jako stvořené luxusní vůně do auta. Nechybí varianty vůní v rozprašovači, do ventilace nebo závěsných vůní. Luxusní vůně obsahují originální francouzský parfém, který dodá tvojí káře na výjimečnosti a během cestování tě přenese do exotických dálek.

Ověřeno zákazníky

100% zákazníků doporučuje náš e‑shop na základě recenzí.
4,9
celková spokojenost s obchodem
2,2 průměrná doba dodání ve dnech
Tyto stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním těchto stránek s tím souhlasíte. Další informaceSouhlasímNastavení