Powered by Smartsupp

Mycí rukavice na mytí karoserie auta

Postarej se o karoserii svého auta a dopřej jí důkladné umytí. Pro efektivní mytí karoserie auta budeš potřebovat nejen kvalitní a účinnou autokosmetiku, ale také důležité příslušenství pro mytí auta. Ve výbavě žádného detailera by neměly mimo jiné chybět ani rukavice na mytí a čištění, bez kterých se při údržbě svojí káry rozhodně neobejdeš.

Zobrazit filtry
Nejprodávanější
Nejprodávanější Nejnovější Nejlevnější Nejdražší
Ruční mytí praha 20

Mycí rukavice pro karoserii auta

Mycí rukavice na karoserii s extra jemnými vlákny je nepostradatelným příslušenstvím k mytí karoserie. Jsou velmi odolné a šetrné k jakémukoliv povrchu. Spolu s kvalitním mycím přípravkem se tak postarají o naprosto precizní umytí karoserie auta.

Rukavice na efektivní umytí kol auta

Rukavice na mytí kol patří ke skvělým vychytávkám pro údržbu auta. Mikrovláknová rukavice s vysokou gramáží a velkou mycí plochou zajistí efektivní umytí kol auta, která budou zářit čistotou. Tato mycí rukavice je šetrná a bezpečná ke kolům s jakoukoliv povrchovou úpravou včetně leštěných kol.

Praktické houby na efektivní a šetrné umytí auta

Praktické houby na mytí auta oceníš při ošetření vnitřních a vnějších plastů, kůže a gumy. Speciální abrazivní houba na mytí auta si poradí s odstraněním i silného znečištění. Kvalitní a měkká mikrovláknová houba zvládne dokonale odstranit všechny nečistoty a silniční špínu z povrchu karoserie tvojí káry. Díky jemným vláknům nehrozí poškrábání laku.

Rukavice pro údržbu interiéru

Extra jemné rukavice na interiér ve vysoké kvalitě s extra hustými a dlouhými vlákny vyniká jedinečnou mycí silou. Hodí se k čištění různých povrchů, stírání detailerů a údržbu dalších částí v interiéru auta. Díky této vychytávce bude údržba interiéru jednoduchá, pohodlná, a především bezpečná.

Ověřeno zákazníky

100% zákazníků doporučuje náš e‑shop na základě recenzí.
4,9
celková spokojenost s obchodem
2,2 průměrná doba dodání ve dnech
Tyto stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním těchto stránek s tím souhlasíte. Další informaceSouhlasímNastavení