Powered by Smartsupp

APC univerzální čističe vhodné na všechny povrchy v interiéru auta

Dej interiér svojí káry zase do pucu a vyzbroj se účinnými pomocníky pro čištění všech povrchů v interiéru auta. Hodit se ti bude kvalitní a šetrná autokosmetika spolu s dalším příslušenstvím, jako je například mikrovláknová utěrka nebo detailingový štětec. Skvělou práci odvedou APC univerzální čističe vhodné na všechny povrchy v interiéru auta.

Zobrazit filtry
Nejprodávanější
Nejprodávanější Nejnovější Nejlevnější Nejdražší
Prodejna Praha 10
Ruční mytí praha 20

Univerzální pro všechny typy povrchů v interiéru

APC univerzální čističe jsou ideální volbou pro účinné vyčištění a odmaštění všech typů povrchů v interiéru. APC univerzální čistič je maximálně šetrný k povrchům z gumy, plastu, textilu, kůže i dalším. Tyto povrchy jsou po použití v kombinaci s mikrovláknovou utěrkou dokonale čisté a rozzářené.

Ideální volba i pro silně znečištěný interiér

Navrať interiéru svojí káry jeho původní krásu. APC univerzální čističe na všechny povrchy v interiéru auta jsou ideální volbou i pro silně znečištěný interiér. Perfektně si totiž poradí i s tou nejodolnější špínou a mastnotou. V tomto případě stačí jen přípravek nastříkat na znečištěný povrch a nechat chvíli působit.

Víceúčelová varianta pro mnoho možností využití

APC univerzální čističe pro interiér auta jsou víceúčelovou variantou pro mnoho možností využití. Tyto univerzální čističe využiješ nejen pro interiér, ale také pro údržbu exteriéru. Kromě toho oceníš třeba nízkou pěnivost přípravku nebo i to, že ho není nutné ředit. Je tedy okamžitě připraven k použití.

Jednoduchá a pohodlná aplikace i pro detailery začátečníky

APC univerzální čističe pro interiér i exteriér se jednoduše a pohodlně aplikují. Jsou výbornou volbou jak pro profesionální detailery, tak i pro detailery začátečníky, kteří si s jejich aplikací také hravě poradí.

Ověřeno zákazníky

100% zákazníků doporučuje náš e‑shop na základě recenzí.
4,9
celková spokojenost s obchodem
2,2 průměrná doba dodání ve dnech
Tyto stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním těchto stránek s tím souhlasíte. Další informaceSouhlasímNastavení