Powered by Smartsupp

Autokosmetika na čističe interiéru auta

Tvoje kára si zaslouží perfektní vyčištění nejen zvenku, ale i uvnitř. Teprve v čistém a provoněném interiéru se budeš moci cítit maximálně příjemně a pohodlně. S odstraněním veškeré špíny a skvrn ti pomůže autokosmetika na Čističe interiéru auta. Vyzbroj se univerzálními čističi na interiér, čističi koberců a čalounění, speciálními čističi na celý interiér nebo čističi vhodnými do tepovače a pusť se do pravidelné údržby vnitřních prostor auta.

Zobrazit filtry
Nejprodávanější
Nejprodávanější Nejnovější Nejlevnější Nejdražší
Prodejna Praha 10
Ruční mytí praha 20

Univerzální přípravky na vyčištění interiéru

APC univerzální čističe na interiér je vhodný nejen pro všechny povrchy interiéru auta, ale využijete ho dokonce i na čištění exteriéru. Účinný univerzální čistič interiéru povrchy odmastí a zbaví je všech nečistot. Perfektních výsledků s ním dosáhnou i detaileři začátečníci.

Přípravky pro efektivní vyčištění koberců a čalounění

Pravidelné čištění si zaslouží také koberce a čalounění. Na ně nejlépe fungují speciální čističe určené na čištění koberců, textilií a čalounění. Tyto přípravky si skvěle poradí nejen s běžným znečištěním, ale také s odolnějšími skvrnami, jako jsou například skvrny od oleje, tuku nebo sazí a kouře.

Speciální čističe pro celý interiér auta

Speciální čističe na celý interiér jsou navržené k čištění všech povrchů v interiéru. Perfektně vyčistí jak textilie a plasty, tak i kožené povrchy. Důkladně, ale šetrně zbaví plochy i intenzivních nečistot, rozzáří a dodá jim příjemnou vůni.

Čističe do tepovače

Pusť se do efektivního vyčištění interiéru auta pomocí tepovače. Účinné čističe do tepovače rychle účinkují a poradí si nejen s běžným znečištěním, ale také s mastnými skvrnami. Intenzivní čistič do tepovače vyčistí všechny plochy, jako jsou textilie, plast i kůže.

Ověřeno zákazníky

100% zákazníků doporučuje náš e‑shop na základě recenzí.
4,9
celková spokojenost s obchodem
2,2 průměrná doba dodání ve dnech
Tyto stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním těchto stránek s tím souhlasíte. Další informaceSouhlasímNastavení