Powered by Smartsupp

Ochranné vložky Grit Guard do detailingového kbelíku

Dopřej svojí káře dokonalé umytí a vybav se vším potřebným. Kromě kvalitní a účinné autokosmetiky budeš potřebovat také důležité příslušenství pro mytí a detailing auta, jako jsou utěrky a ručníky, rukavice na mytí a čištění nebo kbelíky a příslušenství. Pro efektivní umytí bez rizika poškrábání laku oceníš ochranné vložky do detailingového kbelíku, které udrží všechny nečistoty pěkně u dna.

Zobrazit filtry
Nejprodávanější
Nejprodávanější Nejnovější Nejlevnější Nejdražší
Prodejna Praha 10
Ruční mytí praha 20

Ochranná vložka pro pohodlnější mytí čistou vodou

Vyzkoušej efektivní a pohodlnější mytí svojí káry. Ochranná vložka Grit Guard do detailingového kbelíku efektivně zabrání cirkulaci na dně kbelíku, takže se veškeré nečistoty usadí u dna a ty budeš nabírat pouze čistou vodu nebo namíchaný roztok autošamponu.

Špína a další nečistoty u dna díky ochranné vložce

Pošli všechny nečistoty pěkně ke dnu. Ochranné vložky Grit Guard se postarají o to, aby veškeré špína, kamínky a další nečistoty, které se vytvoří během mytí tvojí káry zůstaly pěkně u dna detailingového kbelíku. Díky tomu bude voda nejen déle použitelná k mytí, ale zároveň také zabráníš nežádoucímu poškrábání laku, které běžně vzniká při mytí pomocí znečištěné rukavice nebo utěrky.

Dokonale padnoucí ochranné vložky Grit Guard

Ochranné a odkalovací vložky Grit Guard jsou perfektně padnoucí, takže se dokonale vejdou na dno detailingového kbelíku nebo i jiného kbelíku se stejným nebo větším průměrem dna.

Ochranná vložka do kbelíku jako nezbytná součást výbavy

Ochranná vložka Grit Guard do detailingového kbelíku by měla být nezbytnou součástí výbavy každého detailera, který chce mít dokonale čistou káru a zpříjemnit si její údržbu bez rizika poškrábání laku.

Ověřeno zákazníky

100% zákazníků doporučuje náš e‑shop na základě recenzí.
4,9
celková spokojenost s obchodem
2,2 průměrná doba dodání ve dnech
Tyto stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním těchto stránek s tím souhlasíte. Další informaceSouhlasímNastavení