Powered by Smartsupp

Ředící láhve na autokosmetiku

Ve výbavě žádného pořádného detailera by nemělo chybět důležité příslušenství pro mytí a detailing auta. Mezi takové příslušenství patří například utěrky a ručníky, detailingové kbelíky, štětce a kartáče, aplikátory, rukavice na mytí a čištění nebo i praktické ředící láhve na autokosmetiku a další doplňky k ředění autokosmetiky, jako jsou odměrky, nálevky nebo sady nálepek na mixovací láhve.

Zobrazit filtry
Nejprodávanější
Nejprodávanější Nejnovější Nejlevnější Nejdražší
Ruční mytí praha 20

Praktické mixovací láhve s rozprašovačem

Praktické mixovací láhve s rozprašovačem využiješ pro namíchání čistících prostředků na mytí nebo leštění svojí káry. Díky rysce zobrazené na rozprašovači si můžeš jednoduše nastavit stupeň atomizace, čímž zajistíš rovnoměrnou aplikaci použité kapaliny po celé ploše.

Ředící láhve bez rozprašovače

Ředící láhve bez rozprašovače díky praktickým ryskám umožňují rychlé a pohodlné naředění požadovaného produktu v potřebném poměru. Barevný popis a označení na ředící láhvi na autokosmetiku navíc usnadní identifikaci přípravku.

Odměrky a nálevky na ředění

Pro ředění autokosmetiky ti přijdou vhod i nejrůznější odměrky a nálevky na ředění. Odměrka pro míchání koncentrátů je ideální volbou zejména z důvodu průhlednosti odměrky a samozřejmě nechybí ani praktická ryska. Široká základna navíc zajišťuje důležitou stabilitu odměrky. Nálevka na ředění je vybavena stupnicí na obou stranách a umožňuje přesné dávkování čisticích koncentrátů.

Praktické samolepky na ředící láhve

Máš rád ve všem pořádek a dokonalý přehled? Pro ředění autokosmetiky oceníš i praktické samolepky na ředící lahve, které jsou barevně odlišené. Zajistí ti snadnější identifikaci naředěných přípravků a lepší přehled o jednotlivých produktech. Sada nálepek na mixovací láhve ti pomůže pracovní postup zefektivnit.

Ověřeno zákazníky

100% zákazníků doporučuje náš e‑shop na základě recenzí.
4,9
celková spokojenost s obchodem
2,2 průměrná doba dodání ve dnech
Tyto stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním těchto stránek s tím souhlasíte. Další informaceSouhlasímNastavení