Powered by Smartsupp

Ručníky na sušení po mytí auta

Po důkladném umytí auta pomocí profesionální autokosmetiky na mytí auta přichází na řadu neméně důkladné sušení auta, které je nezbytným krokem k blýskajícímu se laku. Fáze sušení ti půjde lépe od ruky díky kvalitním, šetrným a jemným sušícím ručníkům. Ty ocení nejeden majitel auta, kterému záleží na vzhledu jeho káry. Stačí si jen zvolit vhodnou variantu ručníku.

Zobrazit filtry
Nejprodávanější
Nejprodávanější Nejnovější Nejlevnější Nejdražší
Ruční mytí praha 20

Na hustotě a gramáži sušících ručníků záleží

V detailingu platí, že není ručník jako ručník. U ručníků na sušení po mytí auta hodně záleží na jejich kvalitě. Setkat se můžeš s ručníky na sušení s různou gramáží a hustotou. Ta má vliv především na jednoduché použití a rychlost sušení. U extra hustých a savých ručníků není nutné dokonce ani jejich ždímání.

Kvalitní mikrovlákno pro maximální šetrnost při sušení

Ručníky na sušení po mytí auta jsou vyrobeny z kvalitního mikrovlákna, které je zárukou maximální šetrnosti při sušení karoserie auta. Zvol si základní sušící ručník nebo zesílený sušící ručník pro pohodlné vysušení tvojí káry po mytí a dopřej jí jemnou a šetrnou péči. U méně náročného sušení ti postačí základní varianta, u důkladnějšího sušení oceníš prémiový sušící ručník.

Žádné šmouhy ani uvolňování vláken při sušení

U kvalitních ručníků na sušení po mytí auta se můžeš spolehnout na to, že lak karoserie nebude poznamenán žádnými šmouhami ani uvolňujícími se vlákny. Naopak si při práci se sušícím ručníkem užiješ příjemné klouzání po povrchu a minimum námahy při sušení.

Efektivní sušení bez nežádoucího poškrábání laku

Spolehni se na ručníky na sušení prémiové kvality od značek jako Auto Finesse či Gyeon, které zajistí efektivní vysušení bez chybičky a bez nežádoucího poškrábání laku. Stačí si jen vybrat tu správnou velikost a gramáž a pustit se do sušení.

Ověřeno zákazníky

100% zákazníků doporučuje náš e‑shop na základě recenzí.
4,9
celková spokojenost s obchodem
2,2 průměrná doba dodání ve dnech
Tyto stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním těchto stránek s tím souhlasíte. Další informaceSouhlasímNastavení