Powered by Smartsupp

Mycí rukavice na mytí a detailing auta

Dopřej své káře dokonalou očistu i následnou péči, aby se mohla blýskat do všech stran. Pro důkladné a efektivní mytí exteriéru se neobejdeš nejen bez kvalitní a účinné autokosmetiky, ale ani bez důležitého příslušenství pro mytí, mezi které patří kbelíky na mytí, štětce na mytí, ručníky na sušení nebo také jemné mycí rukavice na mytí a detailing auta. Ty se postarají o pohodlnější a maximálně šetrné umytí exteriéru tvojí káry bez rizika poškrábání laku.

Zobrazit filtry
Nejprodávanější
Nejprodávanější Nejnovější Nejlevnější Nejdražší
Prodejna Praha 10
Ruční mytí praha 20

Skvělá vychytávka pro mytí i detailing auta

Mycí rukavice by neměly chybět ve výbavě žádného detailera. Jsou skvělou vychytávkou pro mytí i detailing auta. V kombinaci s profesionální autokosmetikou dosáhnete skvělých výsledků jak při mytí, tak i při následném detailingu.

Prémiové mikrovlákno pro maximální jemnost při mytí

Mycí rukavice pro mytí auta z prémiového mikrovlákna je extra hebká, takže zajistí maximální jemnost při mytí tvojí káry. Díky vysoce kvalitním vláknům, díky kterým rukavice po povrchu plynule klouže, se můžeš spolehnout na extra velkou životnost mycích rukavic.

Šetrnost ke všem povrchům během mytí i detailingu auta

Mycí rukavice na mytí a detailing auta jsou velmi odolné a mimořádně šetrné ke všem povrchům, takže při mytí a detailingu nemusíš mít vůbec žádné obavy z poškrábání nebo jiného poškození laku a dalších částí auta.

Mycí rukavice s vysokou absorpcí vody

Rukavice na mytí a detailing auta kromě vysoké kvality vláken, jemnosti a šetrnosti vynikají také vysokou absorpcí vody. Mimo to v sobě také uzavírají špínu, takže ji během mytí nerozpatláváš po povrchu. Díky praktické přihrádce na prsty se s mycími rukavicemi na mytí a detailing auta také navíc pohodlně manipuluje.

Ověřeno zákazníky

100% zákazníků doporučuje náš e‑shop na základě recenzí.
4,9
celková spokojenost s obchodem
2,2 průměrná doba dodání ve dnech
Tyto stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním těchto stránek s tím souhlasíte. Další informaceSouhlasímNastavení